1. .
  daha mayısın sonu, haziranın başı. sıcaklıklar almış başını gidiyor. adı bile konmuş ki en beterinden: afrika sıcakları...
  sıcakların bir de istanbul versiyonu vardırki: onu siz ,şu an pc başında oturan; kuyruk sokumundan * kıçına kadar sicim sicim ter akan uuserlara sorun. bunalım dolu saatler; nemin verdiği basınç, ayak kokusu, koltuk altı ter kokusu derken bunalım dolu saatler, olur gerilim dolu saatler. sözüm ona şu an, 'lan ne yapsam ufff amuğa goyim yanıyom lan' diyenler ile gart gart sırtını kaşımakla kazımak arasında geçiren uuserlara çeşitli önerler bulunmayı bir borç biliriz.
  öncelikle, uuserlardan evinde balkonu olan ki bu balkon eğer teras katı cinsindense, önerilerden şöyle bir uzaklaşsın bizi iyice bunalıma sokmasın sinirden titretmesin. gitsin serin serin uzansın. neler yapılabilir listesine şunlar eklenebilir.

  -annenin mayaladığı ya da bakkaldan alınan açık veya pastörize yoğurttan temiz tuzlu bi ayran yapılabilir. mümkün olduğunca harareti keser. ayran harareti kesmezse,

  -elektrikli fanların, klimaların dibine dibine girilebilir. bu da baş ağrısı yaptı arkadaş boynum koptu diyorsanız,

  -banyoya gidip derhal buz gibi suyla mümkün mertebe bilimum vücudun her bir köşesine soğuk su soku yapılabilir. bu da yemedi arkadaş dersen.

  -google taramaları destekli ya da kanka ayaklarına yatarak arkadaşınızdan hard porn, adult porn tarzı sinemalarla kendinizden geçip vücudu yorgun düşürüp uykuya dalabilirsiniz. * * liste sıcakların verdiği gerilim ve bunalım şiddetiyle güncelleştirilip yeni teknikler aranmaya başlanacaktır.
  2 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 2. .
  tüm soğuk içecekleri içinde barındıran önerilerdir."olucak içinde buzuyla portakal suyun, löpür löpür boğazında hissedeceksin soğukluğu" gibi.
  1 ... bizkitch
 3. .
  uyurken bacağın tekini pikenin altına sokmak, tekini pikenin üstüne çıkarmak. insana serinlik hissi veren bu durumda uykuya huzurla dalma olasılığı yüksektir...
  2 ... laureate
 4. .
  kablosuz interneti olanlar soğuk suda küvette yatabilirler.
  1 ... florinali numuneddin
 5. .
  yatmadan 15 dakika evvel yastığınızı camın önüne koyun. yattığınızda yanağınıza değecek bu soğukluk hissi daha çabuk uyumanıza yardımcı olacaktır.
  -1 ... oropher
 6. .
  nemlendirici krem kullanmayın. zaten istanbul'da nem oranı yüksek. çekilmez valla.
  -1 ... vurursa gol olur
 7. .
  entry girerken dikkat edin. sıcaklar uuserlar üzerinde büyük etki gösterebilir. anket doldurmaya karşı çıksalarda o anket altına entry girmeye çalışırlar, afrika sıcakları etkisinde sıcağı sıcağına sıçıp sağa sola bulaştırabilirler. hele ki bir gecede yazar olmuşlarsa siğtir edin kaçın gidin. bi dakka... #2702226
  1 -1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 8. .
  mümkünse eğer istanbul'u terk edin.
  ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum