1. 1.
    Bir tek ben mi yaşıyorum dediğim durum. Sanki içinde bir sürü korkunç canavar varmış da saldıracakmış hissiyatına kapılıyorum.
    7 -4 ... ruhsal enfeksiyon
  2. 2.
    konyaaltı'nda denize girmediğinizi gösteren durum. antalyanın yerli halkı denize akşam gider ve geceleri girer. cıvıl cıvıldır.
    2 ... deep house
  3. 3.
    Düşük bir zeka belirtisini gösteren şeydir.
    1 -7 ... aydinoglu vontmarte
  4. 4.
    Ani bir yakamoz saldırısında duygularımız depreşebiir. Podf saçmalamaya başladım.
    3 ... nikimde degil
  5. 5.
    (bkz: işte bunlar hep jaws)
    3 ... modus kerler
  6. 6.
    Karadeniz ürkütür biraz ama marmara denizi iyidir güzel olur girmesi sarhos ve kafa dengi arkadaslarla.
    1 -1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Geceleri deniz mukemmel olur korkulacak bir sey yok.
    1 ... zero two
  8. 8.
    Birçok insanın hissettiğidir.

Denizden babam çıksa yerim diyen, denize aşık, köpüklerini öpen, tuzunu seven bünyem, kafamı kopar, gece denize giremez meselâ.

Ayağıma yosun takılsa, jaws ayağımı kaptı gibi bir hezeyana kapılıp, yeri göğü inletirim more!

Gündüz iyidir, ben gündúz yüzeyim neme lâzım?!
    9 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 9.
    aksine geceleri bekliyorum ben deniz için. yok öyle canavar falan çıkmıyor. usulca bırakıyorum yorgun denize kendimi. o bana içini açıyor ben ona derdimi döküyorum. nihayet sabah oluyor. o güne karışıyor ben gidiyorum gece bir daha görüşmek üzere.
    4 -1 ... uzaytamircisi
  10. 10.
    Akyaka da ayışığına karşı kafa feneriyle kitap okuyan eşler iskelede idi, saat 00.00 civarı denize daldığım da tepkilerini hala unutamam. *
    2 ... 1garipkuzeyli