1. 1.
    kişinin uyurken fazla hareketli olduğunu belirtme amacıyla kullandığı cümle.
    1 ... fth
  2. 2.
    ablamın küçükken benimle uyumamak için uydurduğu bahane.**
    2 -1 ... freedean
  3. 3.
    kişinin sabah uyandığında ayak başparmağı ile kulak memesi arasında garip kombinasyonların oluştuğunu farketmesiyle yatak ve çarşafların koordinatlarını çözmeye çalışıp,en ve boy bazında birtakım hesaplamalar yaptığı anın dışavurumudur.
    5 ... endless
  4. 4.
    yatakta eşlik eden kişinin kendini yerde bulmasıyla ilk geceden abazalığa yeniden merhaba diyecek kişinin söylemidir.
    tabi çözüm yollarıda vardır;
    yatakta uyku tulumuyla yatmak
    paraya kıyıp bütün odayı yatakla kaplatmak
    ama en güzeli küçük bir yatakta yatıp ilerisi için hazırlık yapmaktır. * *
    2 ... spectracef
  5. 5.
    genellikle diğer şahsın yanınızda yatmasını istemediğinizde kullanılan en güçlü bahanedir..
    ... fayaka
  6. 6.
    tek gecelik bir ilişkide seviştikten sonra tek yatmak için kullanılan bahane.
    ... sayborglardasever
  7. 4.
    sabah uyanildiginda yuzunde bir aci hissedip karisina ne olmus benim yuzume ya diye soran kocanin alabilecegi cevaptir ayni zamanda.
    ... posion
  8. 5.
    kisinin yatagina sonsuza kadar, sadece kendinin sahip olma düsüncesinin eyleme gecmis halidir.
    ... rosie dunne
  9. 6.
    cok deli yatarım yatarken huni takarım muhakkak diye bir savunma cümlesi olabilir.
    3 -1 ... karpuzkabugu
  10. 7.
    istisnasız herkesin kullandığı cümle..şimdiye kadar kimsenin yav işte ben sıradan bi şekilde uyurum dediğini duymadım
    demek kiii uyurken herkes marjinal
    vay be
    1 ... undeuxtrois