bugün

Zihni açar , sindirimi düzenler , rahatlatır , son 2 gündür yaptığımdır nar ekşisiyle ohh miss.
Kilo yapabilir ama son bir ayda 5 kilo verdiyseniz takmayın , ben öyle yapıyorum.
yanında da şalgam varsa değme keyfinedir.
Çiğ köfte yapımında eti kaldırdıktan sonra, gece yediğimde tek yaptığı isal.
çiğ köfte candır. bol acılı ve sebzeli yanında ekşi ayran ya da acılı şalgam vazgeçilmez olur.
sabah kalkınca acı sıçmak ile sonuçlanacak eylemdir.
Öğrenci, ailenizden uzak, gece geç saatte acıkmışsanız ve cebinizde çok para yok ise sarımsaklı,bol acılı çiğköfte sizin en büyük dostunuz olmaya adaydir.
uzun süre düzenli yapılırsa basura sebebiyet verebilir.
Midenizde küçük çaplı bir iç savaş başlatmaktır. (bkz: boşan da semerini ye)
arkadaşlarla paylaşılmak zorunda olunmadığı için daha bir lezzetlidir.
bi dengesiz ben sanıyordum.. .iğ köfte yedim yatıyorum tarzından bir şey yazayım dedim ama mal derler çekindim yazamadım ama başlığı görünce yalnız olmadığımı anladım mutlu oldum lan... çiğ köftemi yedim yatıyorum.
gecenin köründe makarna yapıp yemek kadar zararlı ancak onun kadar tatlı olmayan yemek.
gece mide ağrısından kıvranıp sabaha kadar uyuyamamaktır.
Arada bir yapınca güzel olur ama öyle 2-3 günde bir gitmek mahveder adamı. Hadi yerken dilin yandı , sonra biraz da miden yandı. Ya sabah? Sabah vaziyet shevchenko. Akşam yediğin çiğköfteler sabah mideni...
Güzel olan fakat uykuyu dar eden eylem.
Sabaha kadar soğuk bir şeyler içmek için elli kere kalkmama neden olmuştur. Uyuyamamıştım bütün gece.
Bi edirne tava ciğeri yemek değildir.
sabah ilk iş tuvalete gitmeye sebep olur.
ama gene de yemesi zevklidir.
Bütün gece mideyi yakacak eylem.
Çıkışı kolay olur...

Ama gece gece nerden geldi bu zıçma aksiyonu dersen, onu yerken düşünecektin genç dostum.
iki kilo yemedikten sonra mutlu yatmaktır.
yemesem bi dert yesem bir dert dediğim ve bu gece abartarak 3 dürüme yakın yediğim çiğköfte lütfen kilo yapma. ama dayanamıyor insan ne yapsın.
sabah kalktığında mide de oluşan yanma hissiyle karşılaşma eylemi.
sabah acı acı sicirttirip işe iki büklüm gitmenize neden olur.
sabah tuvalette kalma süresini 10 dakika daha uzatma sebebidir.
sabah uyadığımızda acı acı kaka yaptırmasına rağmen her şeye değecek eylemdir.