bugün

cahil kızdır. yatarken sütyen takmanın hem rahatlık hem de sağlık konusunda zararlı olduğunu bilmeyen kızdır. ayrıca memeleri sarkmasın diye takar çoğu, ama bilmezler ki uyurken takılan sütyen memeleri sarkıtmada bir numaradır.
abazanları hiç etkilemeyen vasat kızdır. o çıkarmasın sütyeni, abazanlar onu sütyensiz de hayal eder.
Belkide sadece sutyenle yatan kizdir.
erotik bir rüya görmek isteyen kişilik müsveddesidir.
sorulduğundan üşüyorum diyen kızdır. lan nasıl üşüyorsun bu havada amk.
rahatına düşkün olmayan kızdır.
çıkar bacım zorlama kendini.
öyle bir kız yoktur.
göğüslerinin sarkmasını istemeyen kızdır. Ayrıca sanılan kadar rahatsız değildir, destekli değil ise.
Memelerini yerçekimine karşı koruduğunu sanan kızçedir.
lan yatarken çıkarılan bir şey di mi ya ne zor iş valla eziyet tak çıkar her gün her gün valla ben 1 hafta kot tişört uyurum ha üşengeçlikten o derece, kız olsam mememi keserdim bu yüzden gerçi erkek olduk bu seferde meme için kesmeyecek yerimiz kalmadı. yazık :(
Destekli, dolgulu, kalıplı olmayan, dokunulduğunda tahta bombe hissi vermeyen yani var mı yok mu çok belli olmayan rahat sütyenler kullanıyordur.

Ay şimdi onlar seksi diğil yapıcaklar, gayet de seksi, en azından içi dolu.

Çok şükür bazılarımız bazılarımızdan daha şanslı.
Bir bu kızı anlamak güç birde tayt giyen kızı anlamak güç. Fiziksel olarak rahatsız olmuyor musunuz anuna koyim kuzum?
erkek olarak ve yazları hiçbir şeysiz yatan biri olarak kızlara önerim raad olun sexi gözükmek her şey değil hiçbir şeysiz yatmanın keyfini sizlerde yaşayın.
Depremden korkan kızdır. Her an disariya firlamaya hazirdir.
Sabah kalktığında kokar o yüzden çıkarsın. Gece yatarken giydiğiniz şeyi gün içinde giymeyin aq.
Yazık. Daral gelir be. insan uyuyamaz oyle
Başlığı “gece yatarken sütünü içmeyen kız” diye okudum. Ne kadar da içinde kötülük olmayan bir insanım lan! Canım ben galp galp galp.
güncel Önemli Başlıklar