bugün

(bkz: seks)

ilk entry benim değildi.
deprem olacakmı acaba?
kpss den alınan düşük puanlar ve yine işsiz geçecek olan koskoca 1 yıl !
sevgilinin, yarın da orada olacakmı?* sorusuna, aranan cevaplardır.
insanların gece yatmadan önce yatağın içinde kıvranarak düşündükleri şeylerdir. *
başlığı görünce sadece ben değilmişim dediğim hadisedir. o gün yaptığın ve yapamadığın şeyleri düşünürsün. yaptıklarından, daha çok pişman oldukların kafana takılır, keşke ... dersin. yapamadıkların için ise yarını beklemeye başlamışsındır. bu yapamadığın şey ise büyük ihtimalle bir kıza açılmakla ilgilidir *.
bu okul işini ne yapıcaz?*

yıllar sonra gelen edit: sene olmuş 2012 halA aynı soru hala aynı soru be. nalet gelsin. bitmedi gitti.
ya bu gece son gecemse diye bazı geceler aklıma gelir o anda şöyle bi eksik gedik listesi yaparım kendime biraz huzurlu biraz pişman biraz kabullenmiş şekilde yatarım garip gelebilir ama o gece uyuduğum uykunun bile tadı başka olur.Tabi işi pesimistliğe vardırmamak koşuluyla tavsiye edilesi bi şeydir.
"kalkıp işesem mi yoksa sabaha kadar sabredebilir miyim?"
ölüm ve yaşam. düşler.
yarın önemli bir randevu varsa 'ne giyeceğim?' sorusu kesin düşünülür ve randevu eğer çok çok önemliyse en ufak ayrıntısına kadar planlanlanır giyilecek şey kafada. sonra yav ne güzel oldu bu kombinasyon denir kendi kendine hayalinde canlandırılır giyilmiş hali kendinin ve gözüne pek bir şık gelir kişinin; fekat efenim * sabah olunca hayırolmaz ne yazıkki...bir giyer zat geceki kararlaştırdıklarını bi halta benzemez. yani benzer de hayalindeki kadar şık olmaz etkileyici olmaz. nedendir bilinmez...
yarın yapılacak işler.
(bkz: tanrım)
(bkz: bugün de sana layık bir ateist olmaya çalıştım)
(bkz: lütfen kabul et)
- şu an florida'da kaç çift seks yapıyor?
- şu an florida'da sadece çiftler mi seks yapıyor?
- şu an florida'da sadece çiftler seks yapıyorsa kaçarlı çiftlerden yapıyor?
- şu an malawi'de kaç kişi sıçıyor?
- şu an malawi'de kaç kişi sıçarken götünden kobra ısırıyor?
- şu an malawi'de kaç kişi sıçarken götünden kobra ısırdığı için sıçması yarım kalıyor, kaçı devam ediyor?
- şu an ben neden uyumuyorum?
- ben manyak mıyım?
- araba nerde?
- uhh, uhh
uykuya giden yolda birer kilometre taşıdırlar. genelde 'ben buraya nerden geldim?' diyerek önceki sayfalara sırasıyla dönüş de yapılır.
bu kadar çalışmanın sonucunda bir halt olmazsa kendimi kaçıncı kattan aşağı atarım, ölmeden önce heralde iddaa oynarım.
-yarın sabah staja giderken ne giyinilceği, sacın nasıl toplanacağı,
-sevgili,
-1 sene sonrası,
-5 sene sonrası,
-8 sene sonrası... *
sabah kaçta kalkılacağı.
Pazartesi: Alessandra Ambrosio
Salı : Adriana Lima
Çarşamba : Megan Fox
Perşembe : Jessica Alba
Cuma : Tatil
Cumartesi: Heidi Klum
Pazar : Random
hiçbirşey düşünmeden uyunulan bir gecenin nasıl olduğu.
kalbe batan kirpikler...
ehliyet sınavı, özellikle hiç çalışılmadıysa aklınızdan çıkmaz.
sabah kahvaltım.
sevgili.
sevgiliyle neden tartışıldığının sebepleri.
hakikaten bu kızı seviyor muyum?

iyi ozaman yarın bu işi bitirelim.

bazı zamanlarda manidar olan bir listedir.

fakat genel olarak sabah kim erken kalkacak aq ya'dır
(bkz: hayal kurmak)
dünyanın geleceği ve 100 yıl sonra din kavramı *