1. ?.
  gündüz fani işlerle meşgul olunması, dost ve akrabalarla iletişim halinde bulunulması nedeniyle anlamlı, mantıklı, kabul edilebilir görülen; ya da bu yönlerden sorgulanmayan yaşamın makjajının gece uyumak üzere yatağa girince akması, yaşam denilen sürecin ne derece boş, anlamsız, köksüz olduğunun tüm çıplaklığıyla ortaya çıkması, buhran.
  3 ... yagmurbesleyen
 2. ?.
  yanında sadece elizabeth varsa olan şeydir.
  2 -2 ... fotograf cekebilen kara sinek
 3. ?.
  günün hengamesinden, yoğunluğundan kurtulan ve sürekli çalışma halinde olan ve bu şekilde oyalanan zihnin; dinlenme anında oluşan boşlukta gerçeklerin farkına varması kendiyle başbaşa kalmasından kaynaklı duygu durumu. bir nevi gerçeği görme hali.
  1 ... my love away
 4. ?.
  günün bitişi gibi, hayatında bir gün sona erececeğini hatırlarsın ve nereye bu gidiş dersin derinden bir iç geçirerek...
  1 ... fedya
 5. 1.
  huzur azgını olduğunuzun işaretidir.
  1 ... no remorse
 6. 2.
  sen bide ölünce gör.
  1 ... kutsal sperm
 7. 3.
  sözel karşılığı olmayan hislerdir. biz zaten gece, sabah ışık olsun diye yatıyoruz. ve boşluk başka bir yerde tanımlandığı zaman doludur. kendi içinde boşluktur. örneğin bir adam hayatın boş olduğunu düşünüyorsa boştur. ama bunu bir başkasına söylüyorsa doludur.
  her boşluk kendine göre doludr.
  1 ... kendisi icin yorgan yakan pire
 8. 4.
  helede sevgilinden ayrıldıysan, telefonun hiç çalmıyorsa, yarın sabah 6da kalkıp gitmen gereken hiç sevmediğin bir işin varsa sen kalbi atan bir cesetsindir.
  2 -1 ... stajyyyer