bugün

bütün aile üyelerinin odaya toplanması demektir.

efendim sizlere naçizane kısa bir öykümü anlatacağım;

fifa 13'te my career modunda futbolcu yarattım iniesta xavi vari bir futbolcuydu. kulübe şehrimin takımı olan kayseri erciyesspor'da başladım. ''nasıl erciyes'le başlıyosun süper lig yok'' diyebilirsiniz, yama yaptım canlarım...

neyse efendim, erciyesspor'da iniesta vari paslar atıyor, taraftarın alkışlarına ayak uyduruyordum. kariyerim harika gidiyordu. ardından ingiltere'nin bolton kulübüne transfer oldum. maç başı 10.000 euro vermişlerdi. sorarım kim gitmez?

herşey bolton'a transfer olduktan sonra oldu. ilk maçımda bir gol bir asist yaptım, ardından liverpool maçı vardı. saat gece 1'i gösteriyordu. son bir maç dedim içimden. son maç... ne olduysa o maçta oldu. dakika 35 miydi neydi liverpool attı bir tane. atağa çıkmıştık 2'ye 1 yakalamıştık liverpool'u skrtel, n'gog ve ben... n'gog soldan yardırıyordu ben sağ taraftan koşuyordum. tam ceza sahasına girdik skrtel n'gog'un açısını kapatmıştı ama pas verebilecek pozisyondaydı. ısrarla pas tuşuna basmama rağmen pas atmadı. ve nara atarak o küfrü etmiştim. ''pas ver orospu çocuğu!'' sahura kalkacak olan müminler o gün davul sesiyle uyanmamıştı. zira sesimden dolayı aynı kattaki komşular ve aile üyelerim uyanmıştı...

buraya kadar okuyup vaktini siken yazarlara çok teşekkür ediyorum.