bugün

Ana baci küfür yemek hoşuna gidiyordur o motorun egzozu kicina girsin.
mahallenin kekosu olan orospu çocuklarıdır.
efendim kendilerini dikkat çekerek mutlu edebilen "mallar kabilesi" üyesi bireylerdir. çok ayıp ediyorlar, haberleri yok.
Başlık gayet açıktır bu arkadaş onun bunun çocuğudur.
hangi kafayla yaptığın merak ettiğim kekolardır arkadaş şimdi bunun hava atacak övünülecek bir tarafı da yok o egzozu patlattınız diye camdan pencereden kızlar kucağınıza da atlmayacak üzerine bin ton küfür kavga milletin huzurunu bozulması değermi peki e o zaman niye.
Gece değil ama şu an patlatıyorlar amına koduğumun evlatları.
Egzozu burun deliğine sokup öyle patlatmak isterim.
Leş gibi kokutur ortalığı barzo.
Annelerini hiç sevmeyen değer vermeyen insan davranışı.
birden fazla aynı kişiye denk gelinmesi durumunda, yüksek bir konumdaysanız ve atışınıza güveniyorsanız, patates-soğanla karşılık verin, sayıp sövmekten çok daha verimli bir rahatlama sağlıyor dedirten, annesini sevmeyen araç sürücüsü eylemidir.
sinir kat sayısını son hızla artırandır. egzozu patlatanı o an yok etme isteği uyandırır.
Suç onda değil ona bu hakkı verenlerde. Vereceksin polisine, bekçi ne emrini o egzozu götüne sokacak adamın ama nerede. Sorsan yasak ama burada karakolun önünde egzoz patlatıyor yavşaklar polisler zaten al maaşı otur derdinde.
Herkezin 'Götüne girsin o egzoz' dediğini bile bile yapmaktan keyif alır.
Çünkü ibnelik içinde vardır itoğlu itin.
Bütün mahallenin anasına küfür etmesinden zevk alan tiptir. O*spu çocuğu demek az kalır!
Böyle tiplerin zamanla başlarına bir şey geldiğini düşünüyorum, çevrede görmüşlüğüm var geçmiş zamanda.
arabası kurşunlanması gereken hıyar ağasıdır.
annesinin suçsuz olduğu konuda küfür yemesine sebep olan kişi. gece yarısına gerek yok günün her saati şerefsiz bu. ben yoldan geçen ve ses sınırını geçen her araca inşallah kaza yapar da ölürsün diyorum. haberiniz olsun yani, yüksek sesli araç kullanıyorsanız ve bedduamla ölürseniz günah benden gitti.