1. .
  saat gece yarısını geçtiğinde bilgisayarın başında entry giriyor olmak..
  ... compassrose
 2. .
  gündüz entry girmekten pek bir farkı olmayan durum.
  ... snoptik
 3. .
  kimi yazarLarın saçmaLamasına yoL açan durum.. zira bu yazarLarın uykusu geLmiştir fakat inatLa entry girerLer.. her saniye, her dakika daha da saçmaLarLar.. uykunuz geLdiyse yatın yahu.. *
  1 ... tucimania
 4. .
  gündüz iş güç telaşları içinde fırsat bulamayan yazar esnafının gecenin bi yarısında eteğindeki taşları dökme eylemidir..üstelik gece entryleri her zaman daha derli topludur..kahve , sigara ve kasvet kokarlar..
  2 -1 ... kelebek etkisi
 5. .
  yarın erkenden işe gideceğim halde karşı komşunun yeni aldığı ve malesef yatak odası olarak kullandığım oturma odasının bitişiğindeki salonlarının duvarına monte ettikleri lcd ekran televizyonun şerefine yüksek sesli ve uzuuun muhabbetleri*** sanki yanımda yapılıyormuşçasına dinlemek zorunda kalmak yüzünden gerçekleşen uyuyamama halini değerlendirmek adına hal-i hazırda yapmak zorunda bırakıldığım ve komşumuz bu entryi görmedikçe bundan sonra her gece yapmak zorunda kalacağım eylem.
  ... istanbul
 6. .
  hergünkü zevkli rutine baştan başlamak.
  ... legend of the stranger
 7. .
  gecesi gündüz, gündüzü gece olan yazar arkadaşlarımla beraber yaptığımız olay. gündüzden tek farkı ortalığın daha sakin olması ve daha fazla okuyabilmek.
  ... junior
 8. .
  gece girilenlerin, gündüz girilen entrylerden daha çok keyif alınarak yazıldığı tarafımca kanıtlanmıştır (bkz: kime göre neye göre)
  ... rubniac
 9. .
  kafaların güzelliğe ulaşabildiği, öğrenci milletinin vizelere çalışmak yerine nette cirit attığı ve sabaha yeni umutlarla değil bitmiş bir yorgunlukla girilenler...
  ... deathloves
 10. .
  lazlar için zor olan eylem.**
  ... micomania