bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gece yarısı canı sizle yatmak isteyen, bunun için de kahve bahanesini kullanan arkadaştır.
  -1 ... gisemy
 2. 2.
  gece yarısı hem kahve hem muhabbet isteyen yakın bir arkadaş olabilir pekala. ancak kafa iki bacak arasından çıkmıyorsa paranoyalar da bu doğrultuda olacaktır.
  -1 ... ramorin
 3. 3.
  gerçekten canı sıkılmış ve samimiyetinize güvendiği için de, bunu teklif ediyor olabilir, şeytanın kulağınıza fısıldadığına göre; sizi kötü emellerine alet etmek istediği için de...

  eğer siz de çok sıkılmışsanız, mesela rapor falan hazırlıyorsanız, çalışmaktan bunalıp teklifi kabul edebilirsiniz, artık şansınıza, bakalım olay nereye varacak...
  1 -1 ... saipsiz
 4. 4.
  oldukça naif duygular ile evde yanlızlıktan sıkılan arkadaşın, samimiyetine güvendiği diğer arkadaşına hadi seni alayım bir kahve içelim hem laflarız tadında söylediği ama bel üstü düşünme yetisi olmayan zihniyet tarafından farklı anlaşılabilecek olan en asil duygunun arkadaşı.
  ... zemberek yılanı
 5. 5.
  teklif karşı cinsler arasında geçiyorsa bırakın kahveleri bitirmeyi sadece tek yudum alınıp (o da ayıp olmasın diye) aralarındaki seviye ne olursa olsun aynı sonla bitecektir. önemli olan malum olayın ardından karşılıklı kahve içebilmektir.
  ... cerquanne
 6. 6.
  (bkz: yazarlarin aslinda demek istedikleri)
  ... hezarfen hariciyeci celebi
 7. 7.
  burda aranan kisinin arayan kisi acısından aranabilecek kisiler arasındaki farkları,özellikleri değil tamamen kendi şansı söz konusudur. o sırada genelde msn de konusulan kanka ayarinda adamlardan, hatunlardan biri olmasida sansinin basladigi nokta olarak tanimlanabilir. yani aktör canı sıkılani, filmin konusu sıkılma, misafir oyuncu * aranan veya davete söz konusu olan kisidir. onemli olan can sıkıntısı gidermekse gerisi teferruattır.
  ... alpiyestigin