1. 1.
  saçma salak molped reklamında görülendir. lan oğlum, eyy türk reklamcıları size sesleniyorum:

  - lan sizde sike sürülecek akıl yok be...ulan böyle bir reklam olur mu be kardeşim? körpecik kızlar gece yarısı pijama ile sokaklara çıkacaklar, bir arkadaşlarına gidip orda parti yapacaklar...yapma yaa. bunu hangi şehrimizde yapacaklar ben çok merak ediyorum. ulan en modern şehrimiz istanbul da yılbaşı gecesi taksim meydanında kızlara tecavüz ediyorlar be...pijama ile sokaklarda gezen kızlara neler yapılır siz düşünebiliyormusunuz hiç?

  allah size akıl fikir versin...
  3 ... imhotep
 2. 2.
  (bkz: kaşınmak)
  1 -1 ... buny
 3. 3.
  molped sponsorluğunda gerçekleşen pijama partisine katılan kızdır.
  (bkz: bay cingılbört)*
  ... aci biber
 4. 4.
  ancak reklamlarda varolabilecek türk kızıdır. *
  ... eli kolu bagli
 5. 5.
  çok çirkin ve evde kalmış kızdır.*** biri bana tecavüz etsede babamın zoru ile evlensek diyen ve gecenin bir yarısı babasının kurduğu pusunun beş metre ileride kurbanını* bekleyen kız türüdür.
  1 ... catlamis misir
 6. 6.
  ancak ve ancak reklamlarda bulunabilecek türk kızıdır.
  ... misskin
 7. 7.
  uyurgezer türk kızıdır.
  ... serencuyuri
 8. 8.
  (bkz: tecavüze davetiye çıkarmak)
  ... adli vaka
 9. 9.
  Kızların hazırlanmasının en az yarım saat aldığını düşünürsek görülmesi zor bir durumdur. Ha diyelim ki görüldü gidin molpediniz var mı diye sorun varsa zaten adet dönemindedir ondan rahatlıkla sokakta dolaşıyordur.
  (bkz: Molpediniz var mı)
  (bkz: Hülya Avşar)
  ... doktoraslan
 10. 10.
  cesaretli geçinen kızlarımızdandır. Erkeklere siz dolaşıyorsunuz ya ne olacak deyi eşitlik duygularını aktarır. fakat bilmez ki erkeklere laf atan evine kadar taki eden hatta tecavüz eden kız ek görülmemiştir fakat Türkiyede maalesef bunun aksi örneği çoktur.Eğer bir gün o refah seviyesine ulaşırsak yaptığı şeyin ilginç ve tuhaf bir yanı kalmayacaktır.
  1 ... endoplazmikretikulumm