bugün

tanım:sahil kentlerinde bir başka romantik, hüzünlü olandır.

ufaktan ufağa çiselemekte yağmur epey uzak kalmak zorunda olduğum şehrimde.hızlanacak belli ki.sessiz sedasız, sadece ayakkabı tıkırtılarımla yürüyorum kuytu bir sahilde.düşüncelere daldırıyor beni geceye dair her şey.hayatımı onda yaşadığım, bir taraftan da hayatıma kasteden bu şehri özlüyorum, her ne kadar kalabalık, kirlenmiş bir güzellik olsa da.lanet ediyorum güzel şeylerin her zaman verdiği acıya.geçen yıllara, özlenen eski aşklara ve gelmesini hasretle beklediğim hayatımın aşkına mektuplar yazıyorum ayaküstü.bir türlü gerçekleşmeyen beklentiler, yüksek konumlarda olmanın verdiği yalnızlıklar, yaşanamayan aşklar ve daha neler neler sıkıyor canımı.düşünmemek kolayına gelse de insanın, başkaları canını acıtmadan arada bir acıtacaksın canını..
gidecek evi olmadığından zoraki olarak bunu yapanlarda vardır.
(bkz: aptallar için el kitabı)
O atmosferde bir de kahve olacak elinde. ilk gören kız yamulmazsa şerefsizim !
bütün duygulardan arınmayı sağlar.
çok düşünceli görünürsün ama hiçbir şey düşünmezsin. harikadır.

o değil de dışarıda yağmur mu yağıyor ?
bu gece yapılmayan eylemdir.
Özgürüm, yaşıyorum, varım denilen anlardandır.
bayanlar için çok tehlikeli bir durum..sonuçları çok ağır olabilir.
az birazda bünyede alkol varsa,aylardan nisan ise,ölmeyi hiç istemeyeceğin bir dünyada yaşadığını farkedersin.
yağmurun hangi mevsimde yağdığına, şiddetine göre değişebilir bir durum. benim genel de yağmura yakalanma durumumdur.
yalnızlığın omuzlarınıza bir şal gibi dolaştığı anlardır. iyice sarılırsınız o yalnızlığa.
kulaklıkları kulağa takıp da yürünüyorsa tadına doyulmayacak aktivitedir. bozuk olan morali düzeltmede kullanılabilecek olan şeylerden biridir. hatta bazen binilecek olan otobüsün kaçmasına bile sevinebilir insan. üşümek veya ıslanmak pek önemli değildir, kafayı topladıktan sonra bu tür şeyler sorun olmaz.
aşık, aşk acısı gibi durumlar yoksa bildiğin mallık olan şey.
dünyanın en rahatlatıcı aktivitelerinden biridir. hele bir de kulaklığınız varsa...
güncel Önemli Başlıklar