bugün

Bir gözüm kapalı uyuyorum diğeri ise açık kalıyor.
Kapalı olan rüya görmeye devam ediyor, öbürü ise gerçek hayata bakıyor;
Bu sebeple Hangisinin gerçek hangisinin hayal olduğunu anlayamıyorum.
nasıl anlarım?
Bir çözümü var mı?
Şimdiden teşekkürler.
uyumadan üç gulhü bi elham.
Bilenler için ayetel kürsi.

Şaka şaka. Açın bi film telefondan. O radyasyon gözleri yorduğu için hemen uykuya dalarsınız.
görsel
Tam uyuyacaktım ki aklıma 9 yıl önce yaptığım çok saçma bir şey geldi.
Burası bildiğin kasap.
Kırk lira kırk lira ne kadar birikir ki ya.
Zamanımdan çalıyor şerefsizler.
Yarın sarımsaklı köfteye sos yapıcam.
200 kişilik sıkmaya kaç kilo soğan doğrarım.
Soğan suyu kadınlara iyi geliyor aslında kaynatıp içsem.
Belki iş bitince dışarı çıkarım.
Dışarısı pahalı.
40 lira benim neyime yetsin ya.
Bildiğin kasapta çalışıyorum.

Daldan dala atlar yine aynı konuya gelirim.
Hayata dair derin sorular içerenleri daha makbul olanlardır. Fakat şahsımda öyle işlemiyor tabii ki.

O şişe içine gemi koyup satıyorlar ya. Şişede hiç birleşme izi yoksa bu gemiyi ne Zaman ne nasıl koyuyorlar aklım almıyor. Hayır yani şişeye şekil verirken koyuluyorsa fazla ince iş? Şişenin içinde minik adamlar inşa ediyorsa olabilir tabii. Bilemedim.
(bkz: migrosta kedi kumunda indirim vardı)
Kimi Zaman 5 yıl geriye gidiyorum Zeus affetsin.

(bkz: belediyenin önündeki fıskiyeyi kim kırdı)
Genelde insan hayatının anlamsızlığıdır. Hayatı sorguladığım saatler bunlar. Kendi kendime kafa açıyorum.
Gülşen neden pijama ile klip çekti serdar Ortaç neden bu kadar gülüyor gibi Aşırı kalitesiz konulardır.
Keşke şuan yanımda olsa.
böyle gecelerde maradonaya bacak arası yapmışlığım, putine el ense çekmişliğim, jordana alley oop asisti yapmışlığım vardır. hatta bi kez mordorun kara kapılarına dayanan ekipte buldum kendimi, bir bölüm khalessiye hizmet ettim.
Genelde olumsuz olur. Kaçtıkça kovalar. Piç etti uykumu.
"S beden kalmış. çok mu küçük gelir lan acaba?"
Kötü düşüncelerden kaçmak için hemen hayal defterimden bir senaryo açıyorum zihnime.
gündüz yapmıs oldugumuz sacmalıklar gelebilir. hele hele gün içinde ortamda falan rezil olduysak unutulmaz gece uyutmaz. veya konusma esnasında söylenecek bir söz uyurken aklımıza gelir keske söyleseydim diye.