1. 1.
  aklıma takılan başka bir senaryodur. karanlık bir odanın kapalı kapısında gece 3 gibi ayakta dikilen değişik bir varlık görüyorsunuz ışık olmadığı için tipini seçemiyorsunuz. öylece bekliyor o karartı. ses yapsanız ayrı dert, kaçamazsınız da, yorganın altına saklanıyorsunuz. yarım saat geçiyor merak ediyorsunuz acaba gitti mi diye derken inleme sesleri gelmeye başlıyor. 1 saat sonra aniden kesiliyor. yine bir merak. sabaha ise saatler var.
  1 ... pekis sinici
 2. 2.
  sonra bakıyosunuz ki beyninizin size bir oyunuymuş bu. nerden mi biliyorum çünkü çocukluğum bunlardan korkmakla geçti, çünkü çocukluğum ışığı kapattıktan sonra koşa koşa aydınlık alana yetişmekle geçti, çünkü çocukluğum karşımda beni izleyen şeyin sıradan bir sandalye olduğunu farketmekle geçti. işte onu farkettiğimde bir daha yaratık görmedim...

  ama itiraf ediyim hâlâ karanlıklarda tedirgin olurum, hâlâ karanlık alanlarda telefonumun ışığıyla hareket ederim, hâlâ karanlık bir ortamda duramam çünkü insanım ve insanın insan olduğunu hatırlatan şeylerden birisi de korkularıdır.
  ... emrekanat12
 3. 3.
  ilginç şeyler tüttürdüğünüzün göstergesidir. 65'te düseldorf'ta bi arkadaşın evinde Couchsurfen yaparken başıma gelmişti.
  ... klaus kinski
 4. 4.
  Öcü hikayeyeleriyle büyütülen neslin, gecenin alacakaranlığında, ışık hareketlerinin oluşturduğu gölge oyunlarını, hayal dünyasında kişiselleştirmesi sonucu oluşan sanrılardır.
  ... nagam