bugün

Karşı tarafa dahiyane aldatma hikayeleri yazdıran eylem.
cep telefonlarının ilk çıktığı dönemler de moda olan bir eylemi alışkanlık edinmiş zihniyettir.
telefon kapanmadığı sürece ne yapılırsa yapılsın telefonun radyasyon yaymasının engellenemediğini bilen insanın zihniyetidir telefon uzak bir odaya alınmadığı sürece. onun da gereksiz olduğunu bilen zihniyettir. bataryanın dinlenmeye ihtiyacı olduğunu bilen zihniyettir.
Amac sarjin bitmemesidir. Sonucta tasarruf olan durumdur.
gece uykudan şu öldü bu oldu diye boktan bir durum için uyanmamak amacıyla kapatılır hem gece arayan da yokki zaten. ne diye açık bırakayımdır.
Nedense telefon acikken uyudugunda cagri mesaj gelmese de uykusu bolunen kisi olabilir. Sirf bu da degil, acik unutursam mutlaka biri naber diye mesaj atar, arar vs.
O kosilerin de can guvenligi adina kapali olmasi en iyisidir. Acil isi olan ev telefonundan ulasir zaten..

Esas sorun bu mantikli kisilerden "zihniyet" diye sitemle bahseden davarlardadir.
uçuş modunda sabahlayan kişidir.
misal ben . okuduklarımdan sonra gizli gizli kafamın ucunda sabaha kadar beni zehirleyen bir alette uyumak istemediğimden ötürü.
benimdir. radyasyon yaymaması için ve uykumun bölünmemesi içindir. sonuçta iş adamı değilim arayanlara sabah dönerim ne vardır.
Kapattığı için pil tasarrufu yapan zihniyettir.
gece rahatsız edilmek istemeyen zihniyettir, uykusu değerlidir.
benim bu 'zihniyet'.hatta bazen istemediğim de telefonları da açmıyorum.şimdi dilberay üstad ne demiş.zorunda mıyım,zorunda mıyım?
arayan soran yoksa yerinde bir hareket.
sevgilisi varsa deli oluyodur.
sabah da geri açar bu zihniyet.
sinir bozan zihniyettir. o telefon niye kapanır.