1. 1.
  Hepsi olmasa da geneli böyledir. bi kızın gece gece sokak gezmesi pek hayra alamet değildir. Evet.
  1 -8 ... edeplikiz
 2. 2.
  Edepli yazmış bide nickine avel oğlu avel. Oglu yazdım cunku bi kadının bunu yazacagına ihtimal vermek istemiyorum. Gece ölüm kalım meselesinden cıkmıs olamaz mı gerizekalı?
  1 ... drexlspivey
 3. 3.
  Bence cesur bir kızdır. Ben gezemiyorum. Eskiden akşam 21.00 ' dan sonra eve gitmeye çalıştığımda peşime bir kaç kere motorlu hapçı tipler takıldı. Depar atarak bakkallara sığınmıştım. O yüzden Hep o korku kaldi bende. Eşimle bile ıssız bir sokağa girdiğimizde ürküyorum gece olduğunda. Vardiyalı çalışan insanlar var mesela o kadınlar mecbur gece 1 ' de eve yürüyor sabah 5' te servise gitmek için yollarda yürüyor. Işleri çok zor. Eninde sonunda bir manyak denk geliyor. Allah yardımcıları olsun.
  1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 4. 4.
  Hepiniz yanlış anlamışsınız izmir de "gece sokak" diye bir yer var orası hakkında söylenmiş bir söz bu. Evet orada gezen kız "yol"ludur. Yozgatın küçük bi kazası bu "yol" denen yer. Şimdi salladığımı düşüneceksiniz çünkü gezen kız çok spesifik bir ifade ama durun sövmeyin hemen onu da açıklayayım.. kardeşim lütfen sözümü bitirmeme bir izin verir misin? Ama böyle olmaz ki ben kime söz anlatmaya çalışıyorum, değmezsiniz buna. Hayır kaçmıyorum işim var.. dinlemiyorum sizi la la la..
  2 ... endoftheworld