bugün

boluda izzet baysal teknik meslek lisesinde 800 kişi arasındaki tek kız öğrenci pelir batur ile tek yumurta ikizidir.
avcıların kendini aradığını bilmesi gereken kızdır.
korkmalıdır.
gece saat 3'te sözlükte tek kalmış erkeğin yanılgısı.
erkek olsa bu kadar dikkat çeker miydi diye düşündüren başlıklardan biridir. hanım kızımız tatildedir, sevdiği dizinin yeni bölümünü indirmiştir, masum masum evinde birasını yudumlarken sözlüğe de bakınıyodur yani ilginçleştirilmeye çalışılan kısmı nedir bu kızın.
''ayy ne bilelim merak ettik'' dediğimiz kızdır.
o benim, tek ve eşsizim demek isterim.
kaçar adım uzaklaşırken arkadaşlarının sollayıp geçtiği, sona kalmış, sözlükten kaçamamış kızdır.
uyku tutmamış veya bu gece sözlükte takılmak istiyorum diyen diğer erkekler gibi online olmaya hakkı olan kız.
haline acınası kızdır zira sıkıntıdan patlamak üzeredir.
(bkz: aa bu benim lan)
bizden daha fazla kız online vaziyettedir diye düşünüyorum.. hepsi sabaha kadar oturuyor genelde.
tek olmak isterdim ama değilim malesef..
yok öyle bir şey. tek olması çok düşük bir ihtimaldir.
yalnız olmayan kızdır.
türkiyede yaşamıyor olma ihtimali de saklı olan kızdır. yoksa kız dediğin bi saatten sonra sokakta ay pardon internette gezmez.

allahımmmmm gene anlamayan hayvanlar editi: bu bir kinayedir, ironidir, istihzadır, iğnelemedir, dokundurmadır, sarkazımdır, patatestir. eytre be
(bkz: cam var mı)
(bkz: hani lan nerede)
gece gece 3te sözlükte online olan erkeğe dert olmuş ama bu erkekten farkı olmayan kızdır.
Vay arkadaş,bi kukunun yaptığı işe bak. Kukudaki bir parça etten ötürü gece 3te internete giremiyoruz.

Not: ayrıca bu başlık sayesinde ma bella saatin 3'e yaklaştığını fark edip uyuma kararı alır,bu da böyle bir ironidir.
çok havalıdırlar hepsine genel bi mesaj gönderdim kimse dikkate almadı üzüldüm be sözlük.
o benimdir efenim. arka fonda (bkz: kral çıplak)ı izleyip entry giren yazarcıktır.

edit: niye eksiliyorsun kardeşim. benim işte o yalan mı söyleyeceğim?
her normal insan gibi sözlüğe girme hakkını kullanmış "kız"dır efenim.
"niye özellikle kız?" soru kalıbını düşünüp şuan bu başlığa yazan yazardır.

aaa unuttum, bayanlar bu saatte sözlükte takılamaz dimi? çok pardon*

(bkz: tez kellesi vurula)
fatmagülü andırır.
kızım yat sen. *
topuklu ayakkabı sesinden tahrik olanların hakkında saatlerce fantezi kuracağı, hastalıklı senaryolar yazacağı kız.
sol framede beliren cinsel içerikli başlıklardan midesi bulanıp, sözlükten çıkacak kızdır büyük ihtimal.
her gece sözlükteki başlıklara konu olmasının sebebini anlayamayan kızdır. * *
genellemeye tabi tutulur.