bugün

Yapacak tek şey var arkanı dönüp uyumak ve dua etmek.
gece böyle başlıklar yüzünden uyuyamamaktan korkunç değildir.
allah belanızı vermesin lan ne bu sol framenin hali gece gece.
insanı heyecanlandırır.
Gece birinin baktığını farketmek bir cinin baktığını farketmekten daha kötü değildir.
'' ne bakıyosun lan ?'' diye cevap verilmelidir.

(bkz: son sözünü söyledi)
Ürkütücüdür hatta perdenin arkasında süliet şeklindeyse daha ürpertici.
insanı gece gece korkutur. evet.
(bkz: pencereye bakanlar) neyse ki birşey yok.
gece gece insanı telaşlandırır. evet.
görsel
saplantılı aşık olması umulan şey.
Hasiktir dedirtir.
Birader senin ben taaaaaa amk. Gece gece korktum yeminle. O nasıl gif lan.
Beni gif değil de başlık bi korkuttu açıkçası.
yapma! ayakları düz de olsa 3. katta hoş olmaz..
15. Katta oturuyorum olay tamamen gerçektir .

Birgün tülü ve güneşliği çekmişim uyuyorum . Annem babam sabah erkenden işe gider ben evde tek kalırım . Cam sesiyle uyandım . Tabi bir korku sardı rüzgarda yok yazın zaten hayırdır amk diyorum içimden . Sonra herhalde bana öyle geldi dedim ve tekrar uyuycagım sırada 3 4 defa daha tık tık tık tık diye geldi . Bune amk dedim ama 3,5 atıyorum yalan yok . Korkunun ecele faydası yok dedim ve gözümü açtım . içeri güneşlikden gelen bi karatı vuruyordu . Cama tekrar vurdu . Bune ya dedim korka korkada olsa açmaya karar verdim pencereyi bi açtım perdeyi amk karşımda bi adam su verirmisin dedi bi yoğurt kovası uzattı . Amk apartmanı boyatıyolardı sıra bizim çepheye geçmiş . Sabahın köründe başlamış gariplerim iskeleti dikmeye . Boya içinde su karıştırması lazımmış . Ne sandınız hırrım cinmi gelicekti . 15. Kata gelene kadar 14 kat var amk neden bana gelsin .
ruh halime göre değişir. belki duruma göre camı açıp iki muhabbet edilebilecek biridir.
güncel Önemli Başlıklar