bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    bir çeşit ilgi çekme yöntemi.
    -1 ... huppu
  2. ?.
    ayarlarından, msn messenger 'ı icadedenlerin, öğle yemeği haricinde bir öğünlerinin olmadığının anlaşıldığı, bu kıt beyinliler yüzünden gece yemek yiyen insanların kendi messengerlarını * mecburen msn 'de geçen tek öğün olan öğle yemeğine ayarlamak zorunda kalması durumu.
    7 ... soulsuicide
  3. ?.
    (bkz: msn messenger dan nefret etme sebepleri)
    1 ... bahdeniz
  4. ?.
    orucluyken msn yi ogle yemegide olarak ayarlamak kadar hayranlik uyandirici olmayan durum.
    1 -1 ... asselisaya
  5. 1.
    yemek değil de başka bişey yediği düşünülebilir bu zat için.
    1 ... leventrika
  6. 2.
    belki sahur yapıyordur.
    1 -2 ... hbk
  7. 3.
    normaldir, söz konusu kişi yemek yiyordur, bu duruma en yakın olan tek seçenek, öğle yemeğinde ifadesidir. kınamak ya da abartıp engellemek saçmalıktır. en iyisi hiçbir şey yazmayındır, kişi rahat rahat yemek yesindir.
    2 ... mystery
  8. 4.
    belkide soz konusu sahis ile mesafeler yuzunden aranizda bayaa bi saat farki vardir, kisi aslinda gercekten ogle yemegi yiyordur sizde gece iken.
    3 ... penguu
  9. 4.
    "atıştırıyorum" ya da "sahura kalktım" gibi seçenekler olmadığı için zorunlu olarak yapılan davranıştır.kınanmamalıdır,kınananlar uyarılmalıdır.gerçi sahura kalkıp msn'i açan insan tipi aslında kınanabilir ama neyse...

(bkz: msn'de bakkala gidiyorum gelcem seçeneğinin bulunması)

(bkz: siz içeri geçin ben geliyorum seçeneğinin bulunması)
    2 ... etienne
  10. 5.
    nedenini bilmeden hatta iice abartıp yemek yemiyor olmama rağmen bazen benimde yaptıım şey*
    1 ... tvdeki kiz
kapat