bugün

ulan herşey üst üste gelmiş bari pilavı ısıtsaydık diye düşündürür.
Herkes mi soguk yer bir pilavidir. Bunu ben de yaptim ya be. Neden kilo aldigim da ortada iste. Aglarken bile mideye yuklenmisim.
Kuru da var mı bari yanında diye düşündürür.
bulgur taneleri ağlarken ağızdan düşüyorsa gerçekten trajiktir.

küçükken bir kez babam sofraya oturduğumuzda bir yaramazlığıma kızıp dövmüştü beni. dayak arsızıyım bana koyar mı? ama pek de geçinemediğim kız kardeşime baktığımda ağzında bir şeyler vardı ve bana kıyamamış ağlıyordu.

şimdi dahi kötü oldum. dolayısıyla bir şeyler yerken ağlayabilen kimseye sarılın. ona bir şeyler gerçekten koymuştur.
Boşa ağladığımın göstergesi olan başlık. Bulgur pilavı yemedikten sonra ne sikime ağladın diye sorarlar birazdan bana. Sorsunlar tabi onlar da haklı...
Yapana bunu yaptıracak kadar acı çektiren kimse, Allah'a havale ediyorum. Tanım: bol karın ağrılı bir geceye sebep olacak bulgur pilavı. Kalp ağrısı yetmezmiş gibi bir de karın ağrısı...
Bugün öğle yemeğini geç yediğim için akşam yemeğini yemediğimden dolayı muhtemelen gece 3 gibi kalkıp yapacağım eylem ama ağlamak yok tabi.
soğukluğu içi ürpertir. evet.
burukluk hissi oluşturmuştur.

bir insan bulgur pilavı yiyip nasıl hala ağlayabilir anlayamıyorum.

Bulgur pilavı yersen mutlu olursun aq.
Öğrenci evinde yenen pilavdır. Doğalgaz kesilmiştir, günlerdir soğuk evde ısınmaya çalışmayı bırak, yiyecek ekmek almaya paran kalmamıştır. Anne baban yıllar önce vefat ettiği için, akrabalar aydan aya harçlık gönderir. Utanıp para da isteyemezsin, yediremezsin gururuna. 1 hafta önce yaptığın bulgur pilavı gelir aklına. Utana sıkıla, ya bozulduysa diye korka korka yerken o soğuk bulgur pilavını annem babam olsaydı böyle mi olurdu diye başlarsın ağlamaya...
bu başlık bir sene önce açılmamış olsaydı şimdiye kadar olan zaman zarfında bu kadar çok ağlayan insan olmayacaktı. kelebek etkisi.
Soğukluguna da aglanır bulgur pilavından başka yiyecek birşey olmadığı için de aglanır birde yalnız yeniliyorsa bu soğuk bulgur pilavi hüngür hüngür aglanır .
okurken bile gözleri dolduran durumdur. yalnızlığı, kimsesizliği, soğuğu, mutsuzluğu böyle dibine kadar hissettiren bir metafor daha görmedim. ne yaşadınız olm siz. ne oldu da böyle oldu.
bulgur pilavı yemek fakirlikse fakiriz ikimiz de.
Yoğurtla iyi gider yav ne dram yapıyosunuz. Soğan veya. Olsa da yesem.
sindirim tamamlandıktan sonra evin tuvaletine kat çıkacağınızı belli eden eylemdir. beton döktürür adama resmen yapmayın. ısıtıp yiyin ve az yiyin gece gece. lan hem neden ağlayarak orası apayrı bir muamma *
Boğaza dizilmemesi için soğuk bulgurun üzerine soğuk yoğurt dökülebilir.. ve artık mutluluktan ağlayarak keyifle yenir.
Dünyanın en güzel yemeğidir.
ben kahvaltıda yemiştim.
Üst versiyonu ki burada görmüştüm o başlığı hala kendi aramızda arkadaşlarla geyiğini yapıyoruz. (bkz: Ağlayarak makarna yiyip 31 çekmek) bu başlık silindi galiba ama bize geyiğini bıraktı.
Bu ve buna benzer başlıkları görünce istemsizce gülüyorum. Halbuki trajik bir durum.
(bkz: çırılçıplak şekilde ağlayarak bulgur pilavı yemek)
Fakir olduğunuza delalettir. Arada ben de çıplak şekilde gerçekleştiriyorum bu eylemi.
dolabım olmadığı için yapamadığım eylem. zenginlik başka tabi
ağlamadan bulgur pilavı yenmeyeceğini öğreten entrylerdendir.
güncel Önemli Başlıklar