bugün

yetti lan artık. sözlüğe yazıyorum bak sizi. bi durun be anasını satayım.

hadi diyeceğim yeni evli, yok değil. iki tane öküz gibi çocukları var. ne bu şehvet, ne bu enerji. lan doymadınız mı senelerdir bir birinize?

tamam hafta içi gündüzleri evde yokuz iş güç, ya geceleri? uyku yok.

peki ya pazar günüm?

gazetemi okuyup, sucuklu yumurtama ekmek bandırırken sizin seslerinizi dinlemek zorunda mıyım ben. şikayet edeceğim ama bir merci yok. çıkıp desem, "karınız sevişirken müthiş performans sergiliyor. o yüzden bari fonda bi korn falan açın da siz de rahat olun ben de." o da olmaz.

ha bir de istikbal'e gidin de yeni bir yatak alın. ne lan o somyanın sesi öyle. *
yatak gıcırtısı yüzünden uyku kaçıran komşudur.
yeni evli komşudur.
karısıyla eğlenen fakir komşudur.
(bkz: zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış)
balkondan sigara içerken , yazın komşunun açık penceresinden gelen sevişme seslerini duyma versiyonuda vardır. Ya az ses çıkarın ya da pencereyi kapayın.
gece gündüz sevişen yan komşu(lar) ve gece gündüz sevişen alt komşu grubuyla birleştiğinde kişiye hayatı zindan edebilecek komşu. kişi kendi de sevişiyorsa, apartman çapında bir ahenk yakalanabilir.
(bkz: sevişemeyen komşular rahatsız)
YENi EVLENMiŞ KOMŞUDUR. YILLARDIR TEK BAŞINA SESSiZ SEDASIZ YAŞAMIŞ OLAN ERKEK KOMŞU YILLARIN ACISINI ÇIKARTMAKTADIR.
ah uh seslerini duymaya alıstıgımız bir durumdur...
Öğrenci evinde yan dairede birbiri ile sevişen genç kızlardan daha masum bi komşudur. Nerdenmi biliyorum bardak koyup dinledik bildiğiniz sevişiyorlardı seslerden ve cümlelerden 6 sap olarak bunu çıkardık. Yaptığımız etikmiydi tabiiki değil ama çok komik olduğunu söyleyebilirim. Bardaklarla dinleme olayından sonra 6 saptan 4 ünün olay bittikten hemen sonra soluğu banyoda almalarıda ayrıca ele alınması gereken bi konudur.
(bkz: hepinizin sıçacağımı tuttu sizi gidi abazanlar sizi)
edit: yahu nesini eksiledin be arkadaş ya anımızı anlattık örnekleyip karşılaştırdık yoksa sizmi sevişiyordunuz lan.
bizim üst komşular yunan bütün yaz yaptılar bunu. hatta 4-5 hafta önceydi yine gecenin 2'sinde yataklarından gırç gırç yay sesleri kadınında sesi var. oklava ile tavana vurdum yukarı sesleri kesildi rezil oldular bu sefer..

(bkz: hayvanlık)
(bkz: öküzlük)
evlendikten sonra herkesin ihtiyacı. hayvanlık olarak algılamamak lazım. ama abartmadıkları müddetçe, benim hiç başıma gelmedi bilmiyorum.
gözü kara alaturka adlı oyunu izleyenleri pek güldürmüş olan bir komşu türüdür bu.
(bkz: sürekli sevişiyor efendim durduramıyoruz)
tüm gece gıcır gıcır öten yatak sesini dinlemeye tahammülü kalmayan alt komşuyu
-inşallah kırılır o yatak,altında kalırsınız!! dedirtir.
şu an alttaki sevişme seslerini duyar ama 9 ay sonra bebek seslerine dönüşebilir.
üst komşularınız ibneyse vay halinize.
o şekilde ölmeleri muhtemeldir.
gece gündüz sevişmeleri aslında gece gündüz sevişemedikleri anlamına gelir. Bi sevişseler rahatlıcaklar ama..
gece gündüz elektrikli süpürgeyle fayanslarını süpüren menopoz hanım teyzeden çok daha iyidir. varsın yaşasın. ayrıca sevişme eylemi tek kişiyle mi yapılıyor komşular olmaya ?
(bkz: beni de aranıza alın)
hiç karşılaşmadığım hadisedir

(bkz: terasta kim sevişebilir)
garip durumdur. hocam sizin üst kat işyeri olabilir.
abarttığı zaman gidip ağız burun kırmayı istediğin kişidir ama yapabileceğin tek şey oturup dinlemektir..
(bkz: dinliyorum gözlerim kapalı)
ses yapmamak için büyük özen gösteren üst komşudur.