bugün

gün içinde dar yollarda durarak trafiğin içine etmek istemeyen çöp arabasıdır.
heryerde var arabasıdır. *
(bkz: çöpçü gece iki kere gelir)
izlenen filmin, dinlenen muziğin içine edebilen bir araçtır.sövülesidir.
unutkansanız eğer, bazı zamanlar hayat kurtarabilen araçtır.
inatla sirenlerini açan, inatla ışıklarını yakıp söndüren ve inatla çöp dökerken bol bol gürültü çıkaran objedir.

dikiz aynasına davul bağla, sal sokağa ramazan'da bak bakalım sahura kalkamayan kaç kişi kalıyor.
turuncu kıyafetli çalışanları olur,çok gürültülü çalışırlar... gözümde bir nevi greenpeace elemanları canlanır böyle böyle...
yaz sıcağında zaten ayar olunan sınavlara calımanızı engelleyen dallama arabadır.

ulan zaten serın bir tek gecemiz var, onu bize bırak bari! wraaanw wraawn kafamızı ütüledın.
kendinden nefret ettiren arabadır.

yazın sıcaklar nedeni ile yatmadan açık bırakılan camdan giren kabuslardır, pislerdir, kakalardır. özellikle çıkarttığı ses ve sokağa bıraktığı ultra, mega, süper kötü kokan çöp suyu ile sıcaktan çekilmez olan yaz gecelerinin çekilmezliğini arttirandir.
uykunuzun en güzel yerinde uyanmanıza sebebiyet verebilecek belediye hizmet aracıdır..
gece yapıldığı zaman uykusuzluğa neden olan, sabah yapıldığındada trafik sıkışıklığına neden olup, gidilecek yere geç kalmamazı sağlayan aktivitedir.
haydaaa...langareeyyy...gümbüürrr...carrrttt..diit diit diit diit...yanar söner turuncu tepe lambası korkuyla doldurur odayı...az önce öldürdüğünü çöpe atmamakla ne kadar iyi ettiğini bi sen bilirsin bi de (savcı).ahahha...bi de sen...
kimileri rahat rahat uyurken kimilerinin hala çalıştığını, ekmek parası derdinde olduğunu gösteren arabadır.
geceleri o arabayı izlemek için kalkardım çünki ben eskiden çöpçü olmak isterdim.