bugün

Şeytanın fit vücutlu insanoğlu görmeye tahammül edemediği için yaptığı vesvese.
Kokoreç yedirir.
Yıllardır savaştığım ve yenildiğim , şeytanın son elde sucuklu yumurtayla aklımı çeldiği histir.
Domates ekmekle gidermeye çalıştığım histir. midem sarma olsun isterdi ama buzdolabında sadece domates vardı. Neyse aç olan umduğunu değil bulduğunu yer *
Kokoreç ve çiğ köfteyi kapıştırır, sucuk ekmek geceyi alır.

Hele gece mangal yakan komşularınız varsa şükür sebebidir.
O kadar çikolatalı bişeyli başlığı okuduktan sonra yatağın kenarını kemirmeme sebep olan his.
az yaramı deşme.
açım. ama kalkacak halim yok.
Bilinçaltı emcüklemesi yaşadığım, doyurmadan uyutmayan his.
Her gün istisnasız yaşadığım durumdur.Sonra arinel neden bir yılda 6 kilo aldı.

Lanet bünyem.
Bu saatte sarmalar salatalar borekler yapınca hissedilen. Ama bisey yemedim hala açlık hissi mevcut.
Öğrenciliğin tatlı anısıdır. Şöyle 12 gibi canım bildiğiniz salçalı öğrenci makarnası çekiyor.
Buzdolabını açmamla birlikte yiyecek bişey bulamayıp isyan etmeme neden olan ve uykularımı kaçıran his.
Yağ bağlayan göbeğin sebebidir.
gün boyu çok az besin almışsa vücut illaki gece bir şeyler çektirir. ama önemli olan onu bastırırsanız eğer sizden kralı yok.
itinayla yok sayılır.
gece yemeğinin tamamı göbeğe gider,
yemek yerine 1 bardak içeceğiniz süt hem iştahınızı keser hemde rahat uyursunuz.
Yediklerimden pişman değilim, aklım hala yiyemediklerimde.
o isteğe karşı koyulduğu taktirde daha sağlıklı bir bünyeye sahip olunabilir. hiçbir şey yapamazsan bir bardak su için isteğiniz azalacaktır.
hoş olmayan histir. uykuyu kaçırır döner döner durursun yatakta. yesen o göbek pörtleyecek belli ki. yemesen uyuyamıyorsun tamda gecenin göbeğinde gelir ki iyice ifrit olasın.
Gece yediğim çikota ve cipsler olmasa 2 beden küçük olurdum ah ah.
Benimde şu an başıma geldi arkadaşlar. Tam bilgisayardan cikiyordum oynadığım oyunda adamın elindeki sandviçi kestim bir iştahla yiyordu ki canım çekti. Düşünün artık animasyon karakterinin elindeki hamburgeri bile istiyorsun o an. Açken sen sen değilsin.
En guzel yemek gece yenilen yemek olmustur benim icin her zaman. Tadi ayri guzel oluyor.
Tam da şu an gelen histir. Üstelik yirmilikleriniz çekilmişse ve bir haftadır süregelen tam doyamamışlık hissiyle birleşmişse hayattan soğutur.
genelde götünü yayarak güzel güzel yattığın zaman gelir. üşenirsin, kalmak istemezsin. sonra taş gibi oturur bir şeyler mideye. gittikçe ağırlaşır. kalkar buzdolabı başına gidersin. kapağı açıp 2, 3 dakika aptal aptal bakınırsın. elin yine peynire gider. üşengeçsin ya yemek falan ısıtamazsın şimdi gece gece.. heh geldi benimki de.