bugün

canı sıkılmıştır.
hiç şüphesiz ki biz dini bütün müslümanları yoldan saptırmaktır. bu kişilerin oyununa gelmeyin din kardeşlerim, sakın ha bir çift meme için ebedi hayatınızı ateşe atmayın.
Uykusu kaçmıştır. Çok tehlikeli.
Yolludur.
aa yeter ama bunlardan çektiğimiz. bizim gibi dini bütün insanları yoldan saptırmak için yaptıkları pes doğrusu.
üst sınıf bir yırtıcı edasıyla avlarına yaklaşan kızdır. ördüğü ağına yakalanan masum erkekleri ham yapma derdindedir.
anlık ben oluyorum , uyku tutmadı uludağ sözlüğe bıraktım kendimi.
hala sözlükte olan kızdır.
yatın uyuyun artık yahu. biz sözlük erkekleri abdestli, namazında niyazında, harama asla göz ucuyla dahi bakmayan bireyleriz. niye hala bizi günaha sevkediyorsunuz?
koca arıyorlar gibi geliyor, bu kötü birşey değil ama yanlış yerde arıyorlar orası kesin.

buarada her yerde platformda kızlar, teyzeler aşk aşk iyi erkek diye ölüp bitiyorlar koca koca diye anlamadım. hele teyzeler abi bana yaşın kaç, çocuğun var mı evli misin gibi sorular soruyor sonra yaş farkından tribe giriyorlar selam verdiğim kızlarda böyle evlenek de evlenek damızlık ideal koca aday adayı mıyım ben.

cidden bu konu canımı sıkıyor kızın biride sen bu yaşa kadar niye evlenmedin yakışıklısında diyor kesin bir iş var felan. abi evlenmeyi düşünmek zorunda mıyım böyle bir yasa kural mı var.
sevgilisine trip yapmıştır , kalan zamanını burada değerlendiriyordur.

N'apsın masterchef mi izlesin ?
eli yüzü düzgün zengin koca peşinde koşan kızlardır. onlarda haklı amk gelecek kurmak istedikleri erkek modeli burada yok amk alayı çulsuz lan anlayın artık..
yine aktiflerde isimleri görünen kızlardır. sözlük şu an komple cünüp. nuh tufanı gelse gitmez bu cenabetlik. evet.
Amacını sorgulamak bize düşmez ama amacı olabilirim.*
çok gezenin ayağına bok bulaşır.

hihihi.
Amacının ne olduğu beni ilgilendirmez ama bana yazabilir.
amacını sorgulamak bize düşmez ama amacının ne olduğu belli kızdır.
belki bir proje yetiştirmesi gerekiyordur.
Uyuyamıyordur.
Benimdir, allah belamı versindir.
caiz değildir.
sanırım biz müminlerin sabrını test etmek için gönderildiler. dinden çıkmak içten bile değil.
sanırım milletin imanını, itikatını bitirmek istiyorlar. şeytan bunları görse tövbe ederdi. evet.
aynen bizim bütün yaptıklarımız erkekler için zaten. artık yorulmadınız mı acınası ego tatminlerinizi tekrarlamaktan? tanrı sayıyla mı gönderiyor sizin gibi embesilleri yeryüzüne?
Yıl olmuş 2020 halen şaşırılan mevzu. Cesur kızdır.
Buralarda fink atarak ekmeğini çıkartıyordur.
güncel Önemli Başlıklar