bugün

o geceyi zehir edecek histir. çaresizce uykunun gelmesini beklersiniz ama bir türlü uyuyamazsınız. bir iki birşeyler içip gevşeyeyim dersiniz ama içtikçe hüzünlenir, hüzünlendikçe içersiniz.
bazen sadece bir cümle yada bir kelimeyle gelebilen hüzün.. o an direk tepeden tırnağa hüzün kaplar her yerinizi. televizyona bakar ama görmezsiniz, şarkı açar ama duymazsınız. sebep yada olay neyse o an sadece onu yaşarsınız ve gecenin ilerleyen saatlerinde derinleşir bu hüzün...
Sigara varsa sorun yoktur.
Beni de çok boğar. Sanki gün boyunca unuttuklarım gece tek tek beni sikiyor gibi.
Aç olmaktan kaynaklanıyor. Hüzün gece gelmez aslında.
Hemen youtube'a girin. Bir incesaz şarkısı açın. Daha sonra yatağınıza uzanın, ve çocukluğunuzu düşünün, acısıyla , tatlısıyla geçirmiş olduğunuz zamanları gözünüzün önüne getirin. Ve sonra, sevdiğiniz, yada unutmak istediğiniz anıları düşünün. Daha sonra kaç yaşına geldiğinizin farkına varın. Ne kadar çok anılarınızın olduğunu, aslında ne de çok şey yaşamış olduğunuzu düşünün. isteyip de başardığınız yada isteyip de başaramadığınız hedefleri düşünün. Ama tabi bütün bunları gece 00'den sonra yapın. Sonuç ne mi arkadaşlar. Üzülüyorsunuz. Geçmişte ki iyi anıları düşününce dahi hüzünleniyorsunuz. Çünkü bu sizin bir parçanız. Hayatınızı idame ettiren şey bu. insanlar eğlendiği mutlu olduğu şeyler de üzülebilirler. Şimdi uyuyun en azından güzel anılarınızı biat ederek uyuyakalın..
türkü açtıran hüzündür.
Geceyi yine zehir etmiştir. zaten burnum tıkalı iyice boğuluyorum.
bu gece gelmeyi unutmuş neden çünkü ben tatlı yiyince mutlu oluyorum.
Ferdi Tayfur dinletirir lanet şeyler.