bugün

olmadık yerde kalkan * gibidir, insanı sıkıntıya sokar.
Ot çekmediyseniz olmayacak eylemdir.
obezitenin başlıca en büyük sebeplerindendir, yedikçe daha çok yeme isteği çağrıştırır.
zaten öğünlerinden birisini geceye programlamış birisi için sorun olmayan bir durumdur.
Mutlaka yenmelidir.
Çikolata yiyerek bastırılımaya çalışılir.
yarım saat önce 4 adet browni ile etkisiz hale getirilmiş olan histir.
Baş belasıdır.
sadece ayılara gelebilecek hislerdir. muhtemelen bu modellerin kiloları 90+ dır.

27 senedir yaşarım, bir kez gelmişliği yoktur. karabasan daha çok gelir amk.
mısır gevreği ve süt ile bastırılması gerekir.
ne kadar çok yemişseniz yiyin gelebilen önlenemez histir.
şuan bende var olan durum. dedemin ''karnını çok yemeğe sırtını çok kıyafete alıştırmayacaksın'' sözünden ötürü ve yemeği yedikten kısa bir süre sonra uyuyacağım için muhtemelen kabuslar görmeme sebep olacağından yememeye direniyorum. ne uzattım be açlık adama neler yaptırıyor.
az önce 2 yumurta pişirip yok ettiğim histir.

not: lan ben ana evinde yumurta sevmeyen-yemeyen insandım. bu günleri de mi görecektik...
Eşittir bel çevresi, popo.
az önce bir kase çorba ve ardından bebe bisküvisiyle geçirdim, artık uyuyabilirim.
gece 3 e kadar oturanlar için kaçınılmaz histir. Çoğunlukla tost çay ikilisi ile giderilir.
her gece uğrar kendileri saolsun.
Kilo almaya yol açan bir histir. Bu hissi yaşamamak için geç saatlere kadar vakit geçirilmemelidir. Eğer gece uykudan uyanılıp bir şeyler yeme ihtiyacı duyuluyorsa bir piskoloğa ya da dahiliye uzmanına başvurulmalıdır .
Kombinas kombinas kombinasko adlı besteyi dominos dominos dominosko olarak değiştirmeye sebep olan histir.
kokoreç ile bastırılabilir.
Her gece başıma gelen olaydır. Bir şeyler yememle sonuçlanır.
gitmek bilmez. yiyince de gitmez. sadece kilo almana faydalı olur. o kadar.
Bak gordum simdi yine aciktim..
can sıkıntısı ile gelen açlık hissiyle karıştırılabilir.
kilo almaya sebebiyet veren durumdur.

" oyun oyna, uyu, müzik dinle, film/dizi izle geçer " şeklinde kendinizi avutabilirsiniz, belki. *
güncel Önemli Başlıklar