1. 1.
  rakı, kavun ve beyaz peynirle geceyi geçiren insandır.
  8 ... esbibi
 2. 2.
  telefonu eline almaması gereken insandır.
  8 -1 ... i love cilek
 3. 3.
  gece gece eski sevgilisini düşünen insanın eski sevgilisi * , muhtemelen, gece gece osura osura uyuyor ya da çılgınlar gibi bir başka elemanla paylaşımlarda bulunuyordur. velhasıl, gece gece sevgilisini düşünen insan modeli de açtığı rakı, kestiği kavun, dinlediği zeki mürenle kalıyor, ha bir de kimi zaman zırıldıyordur *. demek ki neymiş; eski sevgiliyi fazla düşünmeyecekmişiz yeğen.
  (bkz: acımasız gerçekler)
  3 -1 ... shibumi
 4. 4.
  hiç kızmasın ama salağın önde gidenidir, ne oldu düşününce ne geçti eline? birde şöyle düşünsün şuan o başkasıyla gayet güzel sarmaş dolaş uyuyor ne kadar hoş dimi? yaşanmışlıkmış büyüyün artık o zaman yaşadığın seni yaşatmıyor şuan zaten çok uzun üzül bol bol.
  2 -1 ... tizzarget acquizzired
 5. 5.
  radyoyu açıp hareketli şarkılar dinlemesi gereken insandır.
  ... prophet
 6. 6.
  sadece düşünmekle yetinen ve elinden birşey gelmeyen insandır . bir çok yaşanmışlık ve gerekçeler düşünmekten öteye gidememesine sebep olabilir ama düşünmekten alıkoyamaz gerçekten sevmişse !
  2 ... bydark
 7. 7.
  benim şu anki durumumu tarif eden insan tipidir. telefonu eline alıp mesaj yazıp yazmamak arasında kararsız kalan insandır. hal hatır sorsa arkadaş gibi mesaj yazmış olur, seni özledim dese yalvarmış gibi olur. bu tip durumlarda telefonu kapatmak ve Apocalyptica'dan I don't care şarkısını dinlemektir. gidip tekme şarkıları dinlemekten daha iyi olacağı kesindir. ayrıca eski sevgilinin fotoğrafı varsa da bakmamak gerekir.
  ... jonathanthefirst
 8. 8.
  eğer eski sevgilinden istemeyerek ve için sızlayarak ayrılmışsan o geceden hayır bekleme artık arkadaşım.sabaha kadar birlikte dinlediğiniz romantik şarkıları dinleyip dinleyip, aşk dolu anılarınızı hatırlayıp hatırlayıp, günün ilk ışıklarına kadar uyuyamazsınız ağlamaktan.he ama eğer sevgilinden kaçarcasına ve ona nefret kusarak ayrıldıysanız, beyninizin içinde kuracağınız birkaç intikam odaklı kavga diyaloğu sonunda farketmeden uykuya dalarsınız bile.
  1 ... fill in the blanks
 9. 9.
  muhtemelen tek bir şarkıya sabitlenerek düşünen ve eline koskoca bir hiç geçecek olan insandır. zira sonuç değişmeyecek 'o ' yine eski sevgili olarak kalacak.
  ... pacavraterbiyecisi
 10. 10.
  Yapacak işi yoktur.Olmaadıgından hüzünlü şarkılar acıp birasını sigarasını eline alan insandır.
  4 ... kizilginca