bugün

Yine uykudan bir haber oldugumuz anlarda, degisik degisik dusuncelere girip girip cikarken, akliniza gelen itce dusuncelerden sonra patlatirsiniz kahkahayi. Ama oyle boyle patlatmazsiniz... Sonra ne dusundugunuzu hatirlamaya calisirsiniz ama bulamazsiniz...

Buyuk ihtimalle oyle buyuk bi itlik falan da degildi akla gelen... Buyuk ihtimalle ben kafayi yiyorum.
(bkz: geceye bir itlik bırak)

Az önce benimde yaşadığım aniden gelen kahkahadır. Öğlen gördüğüm ve birden aklıma gelen gif sayesinde olmuştur. Kafayı yemediğimi düşünüyorum.
Bir türlü geçmek bilmeyen krizdir. Gülmek istemediğiniz halde sessiz sessiz gülersiniz.
Az önce de bir entrye güldüm. Harbi harbi güldüm. Ama kriz bir türlü geçmedi.
komik bir şey varsa söyle, biz de gülelim.

(bkz: sözlük öğretmeni)
ne oluyorsa bilmiyorum dusta bir sıkınti var nerede yarak kurek bir sey varsa aklima gelir.kahkahalara bogulurum genzime su kactigi bile olmustur. yani normalde gulen bir insan da degilim.suyun altina girdigim an sozlukten ya da gunluk hayattan en boktan seyler aklima gelir. sinirrsel olabilir hic normal degil.
dusta bir sıkınti var.suyla birlikte harekete gecen ölu ya da pasif noronlardan olabilir krize giriyorum.
Gidin tedavi olun lan deliler.