bugün

içinden (bkz: alien) çıkçak sandığım hayvan .Genelde mart aylarında rastlanır böylesine
uyku kaçırır tüfekle vurma isteği uyandırır
keşke tinercinin teki şu kediyi şişlese diye dualar ettiğiniz kedidir o.evet odur.dokuz canının birden çıkıp gebermesi için yapmayacağınız şey yoktur.evet yoktur.
kediler şerefsizdir önermesine en büyük destegi saglayan kedi tiplerinden birisidir bu kediler.
çöp kutusunun yanında, arka bahçede, kapı önünde sanki dokuz canını çekip alıyorlarmış gibi bagırırlar.
lan tamam anlarız azmışsın, çılgınlar gibi sevişmek istiyorsun.
e benden ne istiyorsun olum?
neden beynimle cinsi münasebete giriyorsun?
kalkıp mastürbasyon mu yapayım sana?
hayır susacagını bilsem onu da yaparım lan.
oglum bu yazıları okudugunu biliyorum.
eger önümüzdeki aylarda bir gıkını duyarsam anandan emdigin sütü burnundan getiricem senin, kazıga oturtucam seni.
belki rüyasında fantezi yapıyodur. onlar da rüya görür.
mart ayında daha fazla artar.
eskiden oturdugumuz giriş katının bahçesinde bu kedilerden bolca bulmak mümkündü. benden ziyade peder beyi fitil etmişlerdir bu münasebetsiz kediler. tarafımdan olaya belgesel nitelikli yaklaşımlar olmuş ve sonuçta gözlemlerim şu yönde olmuştur.
gece vakti her yavşak yavşak ses çıkaran kedi sevişir önermesi yanlıştır. zira; uzun gözlemlerim neticesinde bu iniltilerin sevişmekten ziyade kendi bölgelerine giren diğer kedileri tırsıtıp kaçırma maksatlı kavga öncesi kabadayılık gösterileri oldugu tespit edilmiştir. bu kedileri kovmak için olay mahalline intikal eden bana "ne var kardeşim" anlamınd bakışları ve beni bile tırsıtarak, hiç tınmadan kavgalarına devam etmeleri bu kedilerin psikopatlık derecesinde himalayalara ulaştığını ispatlamaktadır. araştırmalarım sırasında, sevişen kedi bulma çabalarım ise sonuçsuz kalmıştır.
(bkz: uzun hava çeken kedi)
(bkz: uzun hava)
canı sıkılmış yahut kabus görebilecek * kedi çeşidi.
sebebi hakkında fikir sahibi olmamakla birlikte ayrıca umursamamakla birlikte fazlasıyla sinir bozucu olan kedidir, bazen ağlayan bir bebek bazen inleyen ve acı çeken bir insan benzeri çıkardığı sesler, elden birşey gelmemesiyle birlikte yastıkla kavga ettirir.
cam aşağı edilesi kedidir. ne de olsa 4 ayak üstüne düşüyor. o da olmadı 9 adet canı var zaten.
soğuk hava yüzünden yardım çığlıkları atan canlıdır.
gece gece kendine oynaşmak için eş arayan operacı kedinin haykırışlarıdır.
size halleniyor olabilir.
Cinlerle hasbihal eden kedidir.
Bisey olmaz kedidir kedi.