1. 1.
  ara vermeksizin gerçekleşen, oluşumu hem gece, hem de gündüz süren, (bkz: devamlı).
  2 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  ntv de yayınlanmakta olan kültür sanat programı..
  2 ... electronia
 3. 3.
  haşmet topaloğlunun sunduğu kültür sanat programı.
  2 ... junior
 4. 4.
  10 yılı aşkın bir süredir ntvde hafta içi her gün saat 18:00 civarında yayınlanan program.
  2 ... zebellah
 5. 5.
  yekta kopan'ın gevezeliği yüzünden, konuştuğu bölümlerde sesi kısarak izleyebildiğim program. cnntürk'teki afiş'e göre en önemli avantajı programın reklam almamasıdır. dezavantajı ise afiş'i sunan 'nur aydın'ın mükemmel sunuşuna ve dozunda röportaj sorularına karşılık yekta kopan'ın konuşmak yerine her fırsatta kopma arzusu ve vurgulu konuşucam derken bağırsak düğümlenmesi yaşayacak raddeye gelmesidir. şöyle bir kahkahayı patlat ve rahatla be adam diyorum ayrıca aman dikkat kabızlık yolda diyorum. son olarak canlı röportaj yapmak yerine daha çok dosya hazırlasalar iyi ederler.
  3 ... meister writer
 6. 6.
  yıllardır takip ettiğim sinema,tiyatro,resim,edebiyat alanında başarılı haberler ve konuklarıyla röportaj yapılan kaliteli program.

  bir diğeri için.

  (bkz: ve insan)
  3 ... sex files
 7. 7.
  Dünya' nın kendi etrafında dönerek oluşturduğu sirkülasyonun karanlığı ve aydınlığı simgeleyen isimleri.
  2 ... cuneytbehluluz
 8. 8.
  cnn türk'deki laciverti afiş'le aynı gün aynı saatte yayınlanan program. ortada bir anlaşma mı var anlamadım. hayır izlediğimden değil, insan televizyonu açınca ya cnn türk'e bakıyor ya da ntv'ye. e ikisinde de çakma sanat programı olunca sinirlerine hakim olamıyor.
  3 -1 ... kasgarli tost
 9. 9.
  yakında kanal d ekranlarında başlayacak olan başrolünde sarp levendoğlu nun olduğu, yapımcılığını da tabii ki altıoklar ın (yakın akraba ilişkisi) yaptığı aksiyon, polisiye ve komedi türünde bir yapım (mış!).

  çok iddialı oldu ama allah rasgetire..
  3 ... chronicle
 10. 10.
  ha ben de diyorum gene bu arak hikaye kimin başının altından çıktı. tabi ki altıoklar! cehennem silahı* filminin yerli dizi çakması orta seyirde yeni kanal d dizisi. hayır bari direk senaryoyu kopyalamayın, içinde bizden bişeyler katın hiç değilse diyorum da, kime diyorum. ha bi de asi çocuk tripli, küpeli polisler ekranlarda son zamanlarda baya boy gösteriyor da, ulan ben mi mars'ta yaşıyorum yoksa dünya mı yalan söylüyor.
  4 ... zedx