1. 1.
    Orul orul orospu çocuklarıdır.
    6 ... hakan yavas
  2. 2.
    egzoz patlayan orospu çocuklarıyla ölesiye kapışırlar.
    1 ... gethere
  3. 3.
    aklıma serdar kuzuloğlu'nun ferrari muhabbetini getirten orul orul oçlardır. geçenlerde mahallede bi grup orta yaşlı abi beyaz eşyacının önünde toplanmış çay sigara eşliğinde chill eylemekte. bazur cuzur bi bmw geçti. hepsi başladı "vay orospu çocuğu" diye. halbuki içlerinden en az dördünü ben bizzat egzoz cozurdatırken gördüm. serdar abinin de dediği gibi. sen o bağıran arabaya binince otomatik olarak bi orospu çocuğu oluyosun. bi arzu nesnesi çünkü. bi ukte. adam içinden diyo "ulan ben bağırtabilirdim şimdi o arabayı" diye.
    2 ... veli demir lenin
  4. 4.
    O kadar büyük küfür edemem ama Allah bildiği gibi yapsın onları . insanın kafasını neredeyse patlatan bir ses. Birden tüylerin diken diken oluyo , dişlerini sıkıp strese giriyosun. Alıp adamın kafasını sürtesin geliyo.
    ... costae
  5. 5.
    Kendi anasına sövdürmekten zevk alan tiplerdir.
    ... thegreatleader2
  6. 6.
    Hayattaki büyük arzularımdan biri de bunlardan birinin bağırtarak geçerken kaza yapması ve anıra anıra yardım istemesidir inşallah görürüm dünya gözüyle.
    2 ... hakan yavas
  7. 7.
    aptal orospu çocukları ya birde esenler karabayırda iseniz tam yeri camdan çıkar ana avrat söverler bi o kadarda normal karşılarlar.
    2 ... soren