bugün

hava soğuksa serin serin pek iyi gelir.
Hele birde tütünün varsa, dalar dalar gidersin. Aman sabahlar olmasın.
balkonum olmasına rağmen zemin katta olmam dolayısıyla pek gözüm kesmeyen eylem.
tüm düşüncelerinin ''ulan 10 yıl önce buraların hepsi tarlaydı ha'' diyen arkadaş tarafından tecavüze uğradığı geyik mağduru güzel hadisedir.
Insana cok iyi gelir. Yaptigin hatalari veya guzel seyleei dusunursun hayal kurarsin .
etraf biraz zifiri karanlıksa bide senden iyisi yoktur. genelde 2 sigaradan sonra içeri girilir.
yanında çay sigara kafada belirsizlik varsa yapılabileceken iyi şeydir.
insanın kendisini dinlediği zamanlardandır. bir de yıldızlı bir geceyse değme keyfime. içim içime sığmazken ya da ev bana dar gelirken kendimi hep balkonda bulmam da bu yüzdendir. en ilginç, en mantıklı fikirler hep böyle zamanlarda aklıma gelmiştir.
bir diğeri için;
(bkz: yalnız başına yürümek)
Az önce yaptığım iş, çıktım balkona hafiften esiyor, yaktım bir sigara derin bir duman aldım ve sonra dedim ki en iyisi pizza söyleyeyim.
iki gece once yaptigim seydir. lakin iki sandalye uzerine oturdugumu fark etmedigimden yere kapaklanmamla sonuclanmistir. bir de karsi balkondaki er kisinin beni gormus olmasi cabasidir.
(bkz: düşün düşün boktur işin)
2 gece önce boğaz manzaralı mükemmel bir balkonda ağlayarak yaptığım eylem.
http://galeri.uludagsozlu...g/yine-tribe-girdi-ergen/
gece dama çıkıp düşünmemek varken tercih edilmesi nevrasteniye yorulabilir.
düşünürsün tabi yaz geldi hava sıcak düşünsene kışında.
Gecelerin en samimi olduğu yer, sen gibi sen olur. Her şey tam tanımıyla orda. Şarkılar, sigara ve sen. En güzel terapi.
Hayatta Çokça yalnış yapmıştır.
Eskilere gider gelir.
balkonu olanların gerçekleştirdiği bir eylemdir. benim balkonum olmadığı için odada düşünüyorum.
yanınızda bir hırkayla yapılası eylem malum gece hava soğuyor falan.
Sigarasız olmaz.
Sigara yoksa evde de düşünülebilir. Balkona çıkmaya gerek yoktur. Gece gece icat çıkarmayın.
Havalar soğudu amk. Balkona çıkamıyoruz.
Soğuk farketmez bizim balkonlardan biri kapalı istediğim zaman çıkarım.
kalın giyin. yoksa zatürre is kaming.

bir yazar.
Ne var ne yok tüm düşüncelerle baş başa kaldığınız anlardandır. Sigara yaktırır. Yanınızda kaç kişi olursa olsun, yalnız hissettirir. Bir de fonda damardan giren bi' müzik çalıyorsa durum iyice vahimleşir.