bugün

supernatural dizisini hatırlatır.
ayna yatağın karşısında olunca istemsizce yapılan hede.
allahın sizi tipinizle sınadığını hisettrilerebilir bazen.*
aynalar filmini izleyip bakıldığında insanı hayal alemlerinde gezdiren olaydır.
http://www.youtube.com/watch?v=O92QxxgeCO8
denildiği gibi uzun süre bakmak, iyi olmayan şeylere sebep verebilir. akan suya uzun süre bakmak da aynı sonucu verir.
Zifiri karanlıkta bakıldığında insanın kendi sorunları olduğunu hissettiren bir durum.
şimdi karanlıkta aynaya baktım. 13 kere i believe bloody marie dedim, tık yok. Sonra garantiye alayım, belki telaffuzum bozuktur diyerek ingiliz aksanıyla söyledim, yine tık yok. Amerikan aksanı da işe yaramadı. Fatih terim' e hiç girmedim zaten. Sonra belki türkçe biliyordur diye kanlı marie' ye inanırım dedim 13 kere. Yine tık yok. Sonra sinirlenip aynayı pıçakladım!

Tanım: adrenalin salgılatır.
amk benim yatak odamda bazen uykum gelmiyor hafif karanlık odada ben aynaya bakıyom ayna bana kısacası inanmayın beyler bi b*k olduğu yok.
13 defa gerizekalı deyince gerizekalı oluyormuşsunuz.
666 defa ben götoğlanım deyince göt oluyomuşsunuz.
3 kere üst üste şeker adam * demediğiniz sürece sorun yoktur. *
saç baş dagınık gözlükler takılmıs ..allahım ne kadar güzelim
gece karanlıkta aynaya bakarak 13 kere 'ı believe bloody mary' derseniz bloody mary aynadan çıkıp öldürüyormuş. öyle bir efsane varmış.
çok uzun bakarsanız çıldırmanıza sebep olur. *
bilgisayar ışığında ayna yüze tutulur. bi müddet bakıştıktan sonra burun delikleri oynatılır, sonra aynı anda kulaklar oynatılmaya çalışılır, ve bi daha kimsenin yanında böyle hareketler yapmamaya karar verilir.
yalnız yaşıyorsanız ve zemin katta kalıyorsanız, dışardan korkutucu bir ses geldiğinde ışıkları yakıp kendine bakmaktır, biraz güç almak umuduyla, an itibariyle yaşadım da.
aynadaki ile hesaplaşmaktır. bir yere de varamazsınız.
güncel Önemli Başlıklar