bugün

(bkz: allahın öküzü)
- hanzoyum ama para bende
aynı olayı kendi evinin mahallesinde yaparsanız size tekme tokat dalacak olan hanzodur.
iğrenç sesiyle, apartmandaki koca memeli kadına serenat yapmasından daha hayırlıdır.
gecenin o derin yalnızlığında en güzel küfürler onlarındır. güya ortalığa hava attığını, caka sattığını sanmaktadır bu öküz, gecenin geç saatlerinde annesini kaç kişinin andığını bilmeden.

(bkz: artiz)

ve bir de bu erkeklere hayran olan kızlar vardır ki bunun bir tek açıklaması vardır:

(bkz: öyle göte böyle yarak)
müzik sevgisi ve ilgisi ile diğer hanzolardan ayrılsa da hanzodur sonuçta. rahatsızlık vermek varoluş gayesidir. "tek felsefesi durmak yok hanzoluğa devam" dır.
penceresini kapatmak yerine insanların müzik zevkine karışmayı kendine görev biçenler olduğu sürece hanzo olarak adlandırılacak insandır.
hele bu hanzo, hendek gibi topu topu 3 tane sokağı olan bir ilçede bu olayı gerçekleştiriyorsa, söylenecek kelime bulunamayan hanzodur..
iki kere geçti sokaktan; şu saat olmuş, nasıl bir hanzoysa, açmış son sesi yavaş yavaş geçiyor evlerin önünden. yok pencereni kapat yok bilmem ne demeyin çok sinirliyim, benim pencerelerim de kapalı zaten ama onun değil. ki pencerem açık olsa da benim bundan rahatsız olmaya hakkım vardır. bu milletin müzik zevkine karışmak da değildir, gitsin dağda bayırda istediği müziği istediği yükseklikte dinlesin ama çevresini rahatsız etmesin; zira bu özgürlük değildir.
Her yerde, her şehirde onlarca hatta daha fazla bulunan tiplerdir. Özetle denildiği gibidir; hanzo!
türk kızlarına göre; (bkz: piç)
yedi sülalesine küfür edilmesinden hoşlanan, piç kurularıdır.

park kenarlarını mesken tutan tipleri var bu hayvanların. tek suç bu insan benzerlerinde değil tabi, konuyla ilgili ceza yaptırımı var ama lafta...
basacaksın küfürü. Elden başka ne gelir.
dinlediği şarkıya göre küfür edilir. adam bir guns n roses çalıyorsa saygı duruşuna da geçilebilir.
Kiro modifiyesi, film camli, kar beyaz sahin' in icinde yasar bu kazma.
bu olsa olsa kenzo nun ağa beyi hanzo kenzo nun da böyle ibnelikleri vardi. (bkz: kenzo)
gece arabada yüksek sesle şarkı söyleyen hanzo nun bir üst modelidir. kendisine kızılmamalıdır. çünkü arabasının teybini çaldırmıştır da ondan kendi söylemektedir.
sağır olabilir. biri kulağına bir şeyler yapmış olabilir.

kulaktan beyne bir temas olabilir. hor görmemek lazım.
matiz hanzodur.
Yüksek sesle arabada bir papa roach bir children of bodom dinliyorsa küfür değil iltifat edilir.
yazın pencereler açık olduğundan iğrenç ötesi 1 müzikle geçip giderken rahatsız eden öküzlerdir.
güvenlik görevlileriniz filan varsa şikayet edin, bi daha site içine giremez mallamalar.
En adi, en değersiz, kalitesiz ve karaktersiz insan artıklarıdır.
Ben de öyle düşünüyordum ama geçen gece bir kız arkadaşımla bunu yaptığımızda çok zevk aldık haha!