bugün

kars gibi bir yerde yapılması güzel bir hareket.

evet birazdan sokağa çıkıyorum. şöyle bir kafa dinleyeyim dediydim.

not: gelen varsa buyursun gezelim. içki ve yemekler benden. araba var. içki dediysek de ayran tabisi.
götünde satırla evede dönebilirsin...
(bkz: zeytinburnu)
eve dönemeyebilirsin.
(bkz: kurtköy)
çok tatlı bir his ya.Herkes uyuyor bir sen ayaktasın...
çıkılacak bir sokakta bulamayabilirsin.
istanbulun belirli semtlerinde yapılmaması gereken eylem. * * *
gece 4te kalkıp tüm banyoyu çamaşır suyuyla temizlemek.
Mümkün olamayan ama gönülden geçendir.
Uyumaya çalışıyorum uyku tutmuyor. Küçük odada o kadar bunaldım ki vazgecip pencereyi sonuna kadar açtım bildiğin üşüyorum ama hava alıyorum. Nisbet gibi de baslik açmışsınız. Kahrolsun bazı şeyler.
Bir akadaşınız ile 1-2 saat parkta oturursanız.
En az 2-3 kez polis tarafından gbt kontrolünden geçirilirsiniz.
Sokağa çıkarsınız da dolaşma kısmı yaş.
artvin sokaklarının o eşsiz güzelliği arasında yapılması çok güzel olan bir eylem.

not: arkadaşlar artvin'den katılan varsa buyursun kaynaşalım.
Kktc'de hiçbir şey olmadan rahatça yapılan olay.
gözlemlere göre insan şiddetinden dolayı yapılamama olayı vardır. yazıktır, neden yapılamaz dendiğinde sorunun kendi ırkından olduğunu bilmek üzücüdür.
çıkılan yerin durumuna bağlıdır. çıkılabilir, gezilebilir. bazen bu zevk için değil çok değer verdiğiniz bi eşyayı aramak için de olur o zaman mekan bile gözetmezsiniz bunun için.
gümüşhanede yapılamayan olay. insanın götü donar amk.
Kafanı boşaltmış olursun. en azından yatakta debelenmekten daha iyi bir uğraş olur. bir de eve dönüp yatağına yattığında, yatağa olan hislerin iki katına çıkar ki; işte bunun tadı bir başkadır.
Bulunduğum bölgede bana bakkala gitmek kadar doğal gelen eylem. Bu kırsal öyle bir şey ki toprakla iç içesin. iç içesin derken bir elde kürek bir elde elek durumları değil. Şehir meşguliyetine,betonlaşmaya anti bir durum var. Sokak dediğim otsuz toprakta evdeki kadar rahatım. Ha orası ha burası. Nasıl desem. Garip şey bu kırsal.
vardiyalı çalışılan bir işe gitmek için servis bekleyen biri , kağıt toplayan eleman , orospu taşıyan bir taksi , yolunu kaybetmiş mal götüren bir kamyon , kendi kendine konuşarak yürüyen bir sarhoş , ağaç-çiçek kokusu , hamam böceği , biraz daha geç olunca namaza giden yaşlı amcalara selamın aleyküm demeler..güzel saatlerdir.başıboş saatlerdir
Kış ayında pek mümkün olmayan eylem. Ama yazın bir başka oluyor. O serin serin esen tatlı rüzgar zaten insanı dünyadan soyutluyor, bambaşka gezegendeymiş hissi veriyor.
Yapmak isteyip öyle bir imkana sahip olmadigim eylemdir.
30 dakika falan var 4e. Hep beraber solaga çıkalım sözlük. Katilanlar yardirin.
istanbuldaysanız pek tavsiye edilmeyen eylem. Zira istanbul un kötü yüzü gece ortaya çıkıyor.
çok istediğim fakat yapamadığım eylem. malum ortalık kötü.
Zengin midir nedir. sabah okul, is falan yok mu hayirdir dedirtir.