bugün

niye simdi niye? diye sac bas yolduran sevgili. zira tum gun torbaya girmistirde o saatte msj atasi gelmis uyumayan sevgili.
gece 3'te aramasından daha iyi bir durumdur ya da mesaj atıyorsa cicim ayları diyelim biz.
uykusu kaçmış sevgilidir.
gece 3'te bile sizi düsünen sevgilidir. bir de begenmeyip cemkirirseniz gün gelir arasin, mesaj atsin diye beklersiniz sabahin körüne kadar. ama atmaz. o yüzden kiymeti bilinmesi gerekendir.
sevgililerin en hasıdır. aşkından uyku tutmaz... nitekim gece aşkın da anasıdır.

gece 3'te mesaj atmayan sevgiliye sevgilimi denir!
en güzel sevgilidir. hatta arasın gece 5 de olsa arasın, mesaj atsın. sabah 7de olsa..
ne mutlu oluyor insan böyle sevgilisi olunca. *
(bkz: gece üç te mesaj atan eski sevgili)
(bkz: gecenin tam üçünde)
(bkz: saat 3 olmuş)
*
(bkz: gece 3 te mesaj atan eski sevgili)

(bkz: çıldırma nedenleri)
sevgilisinin o saatte bile ona cevap vereceğini bilen, seven, sevilen, mutlu mesut yasayan sevgilidir.
terbiyesiz sevgilidir.
uykumu ne bölüyosun lan, bi uyanınca bi daha dalamıyorum işte bilmiyo musun?
sımarık sevgilidir. kendisi uyuyamıyor diye sevdiceğini de uyutmaz. beklediği birkaç güzel söz, biraz ilgidir. eger karsısındaki insan da onu seviyorsa bu kaprisleri olabildiğince sakince karsılar, sevgilisini huzura kavusturur ve uyur.
uykusundan uyandırılınca, çok ama çok tehlikeli olabilen yazarın sevgilisidir.
aklını başına alsındır, uyuyamadıysa kendini çekirdek çitleyerek falan oyalasındır.
mesaj yollanan sevgilinin evli olması durumunda, eski sevgili kategorisine geçecek olan sevgilidir.
efendim iki türü vardır;
birincisi özlemiş, bunu da paylaşmak istemiştir.
diğer bir çeşitinin aklına kesin kurt düşmüştür ve maalesef bu durumdan yalnızca msjı cevaplayarak kurtulmak pek mümkün görünmemektedir.
*
eğer yazdığına anında karşılık beklemiyorsa en asil duygunun insanıdır. uyanıldığında telefonda güzel bir günaydın mesajından daha mutluluk verici bir şey düşünemiyorum.
haliyle o saatte mışıl mışıl uyunduğu için sabah okunacak mesajdır, ayrıca hoş bir olaydır, gece yarısı adam sizi düşünmüş içinden mesaj atası gelmiş fakirin niye çemkiriyosunuz, bir mesaj sesine insan uyanırmı, ayrıca ben dahil olmak üzere çoğu kişi mesaj sesini kısar geceleyin..

(bkz: abartmayalım lütfen)
mesaj 1: lan oğlum yarın senin eve ihtiyacım var anahtarı bakkala bırak... zeynep'i eve atcam... geçen hafta melis'le geldiğimde çekmecede 5-6 tane prezo bırakmıştım onlar duruyo di mi?

mesaj 2: hayatım az önce yanlışlıkla sana yolladığım mesajı dikkate alma.. dikkate aldıysan da yapacak bi şey yok sanırım.. sevişmek kötü bi şey diil ki hayatım yaa..
gece 4 te mesaj atan sevgiliden iyi, gece 2 de mesaj atan sevgiliden kötüdür. ideali gece 12 den sonra mesaj atmayanidir.
başına önemli bişey gelmiş olan sevgilidir (kabul fazla iyimser oldu)

hemde saçma oldu başına bişey gelse arardı dimi.
bir üst leveli ise sevgili size gece 3 te mesaj atar ve msn e çağırır. sabah olmaz uyku haram olur.
gece rüyasında sizi görmüş olan sevgilidir.
sahura kaldırmak isteyen fakat kontürü yetmediği için arayamayıp mesaj atan fedakar sevgilidir. bayram d ailk ziyaret edilen olmayı hak etmiştir...
gecenin 3ünde çağrı atan manyak arkadaştan * çok daha güzel bir durumdur.
gecenin üçünde hala uyumamışsa sevgili veya uykusundan alıkoyan şey sizi düşünmekse.. pek güzeldir. ne güzeldir.
galiba bu aşktır..
**