bugün

(bkz: gece 3 sabah 7 sevişen çift)
(bkz: gece 12 00 de başlayıp sabah 6 ya kadar sevişmek)
(bkz: tüm gün yüksek sesle sevişen komşu)

gibi türevleri ile insanı hasta eden, sabah sabah uyanıp, dinleip dinleyip daha sonra ne bok yesem lan? çıksam yukarı da şu adamla bilik olup bu karıyı beraber mi siksem diye düşündüğüm, daha sonra da gel la gel yaz sözlüğe de bari çil çocuk sevaplanır diye buraya yazdığım olay.

şuan hala gıccı gıccı gıccı gıccı diye ötmekte yolunu siktiğimin yatakları, kadın geceden beri bağırıyor. kısık kısık, yer yer şiddetli. salonda hayvani bir müzik sesi, heralde sesleri sağa sola gitmesin diye açmış geceden, hala daha demek akalın çalıyo amk. ben normalde 8.40 da kalkan adamım ki ona bile kalkamam çoğu zaman, şu an tam 1 saat evvel bu iki sevişgen için ayaktayım.

eğer işin içinde bir hile yoksa, üst katımda bir rocco sifredi barınmakta, hatunda 36 yaşındaymış ben de geçen gün öğrendim;
-"ya çok sesim gelmiyo dimi? bazen çok gürültü çıkarıyoruz kusura bakmayında"

bide piçlik yapıyo kaltak. o gördüğüm kız da, kardeşi değil kendiş kızıymış, nasıl olur amk hatun taş gibi ya. bu kadın benim sabah sabah şirazemi kaydırdı ya. mal oldum amk.

ulan pazartesi sendromu, hafta başı yaptığı şeye bak ya. bu hafta biter mi?

ama ben diyorum abı, bu zarlar hileli, adam yeminle 6 saattir aralıksız çakıyor ya. 6 saat . hayvan olsa biter tükenir. tamam hile hurda bi şekilde adam, ilaçla hapla çakıyo diyelim * abi bu karı hiç mi dur demez? hala ses geliyo yahu kendi kendimi sikicem sinirden.

sizde haftada kaç kez sevişmeli, bilmem öyl sevişen karı, böyle sevişen adam yazın durun, üst kattaki kadın allah belamı versin, şu sözlüğün konuştuğundan fazlasını yaptı şu anda. *. o değil bu kadın bide boşanmamıl olsa demek, annesiyle kızıyla kalmıyo da tek başına yaşıyo desek, evi başımıza yıkacak heralde? gerççi yıksın lan çok güzel bu hatun. değme 20 liklere taş çıkarır, saygıda duymadım değil ya şimdi.
baksana nasılda istekli hala daha. işe giderken karşılaşırsak 9 gibi kesin bi piçlik yapıcam valla.

-günaydın imam bey
-sayenizde nazlı hanım! (hayatta hanım siz falan demem. az huylansın. ) *

bu arada öyle aman aman bi semtte de oturmuyorum ha, aslında buralar hep yaşlı ailelerin kaldığı bi yer. çocuksuz yada çocukları okuyan, yalnız çiftlerin ama 3 hanesi böyle cafcaflı, onlarda bana denk geldi demek

(bkz: yan komşu/@koministimam)
muhtemelen evli değillerdir. Uzun bir aradan sonra yeni görüşmüşlerdir sevişmeye doyamazlar haklı olarak. Evlilerse koca tır şöförü falandır heralde. Aman sabahlar olmasındır.
akşam 7 den sabah 7 ye bedava.
Şilede bir otelde başıma gelmişti, eğer çift olarak bu sese denk gelinirse, hemen sesi bastırma çalışmalarına girilirse şahane olur, dadından yinmez.

(bkz: all the time pompa)
ne demişler ev alma komşu al. ama komşudan da öte böyle azgın karı al. sabahlara kadar o oda benim bu oda senin kovala yengeyi.
yaşadığı en uzun cinsel ilişki, televizyon dizisi reklam kuşağına sığabilen alt kattaki komşusunun kendine olan inancını yerle-bir edebilir.

- 6 saat dile kolaydır onun için.
gece'2 den sabah 8'e kadar onları hayal eden bir alt komşuya sahiptir.
doyumsuzdur. * * * *
cyborgdur, yakında dünyayı ele geçirecektir.
yay sesi fonuyla geçirilecek sıkıcı bir gece. ertesi gün bol bol kahve içilir.
cyborgolsa kablolar yanar abi bu işte kesin bişe var. ibneliğine ses kaydı mı dinletti bütün mahalleye anlamadım ki, ramazana erken girmiş sahur yapıyor millet zannedersin, gece saat 4 herkesin ışıklar yanıyo.
bütün ankara/bahçelievler ayakta, karşı balkon bayraklarla,

--spoiler--
haydi bi daha
bi daha bi daha
hep beraber dinleyelim,
vur şu karıya, bi daha bi daha
vur ki yer göök inletelim.
--spoiler--

şarkısını söylüyor, alt katta ki akp li amca olaya anlam verememiş türkünün gazıyla eli havada, teyzeler biraz hüzünlü de olsa değişik bir manzara. aman allahım şaka gibiydi, keşke bir şaka, bir rüya olaydı da kendime olan güvenim bu kadar hırpalanmayaydı.