1. 1.
  tamam herkes ister dağıtmak, fütursuzca konuşmak. fakat sosyal iletişim ağı olarak kullanılan, insanların bilgilenmesini ve bilgilendirmesini amaçlayan bu gibi oluşumların, bazı kendini bilmez zihniyetler tarafından hunharca kendi çarpık ve kirli düşüncelerine alet etmesi sonucu kötüye gittiği bir gerçektir. bu nedenle nihai amacından uzaklaşan bu gibi portalların bu tip zihniyetlerden biran önce kurtulması, arınması ve arıldırılması şart.
  yazar kişiler yaptıkları işi ciddiye almasalar bile, genel örf, adet, insan hakları, birey gereksinimleri, terbiye bu gibi olması gereken hususları göz önünde bulundurup, bunlara göre hareket etmesi gerekmektedir. kimse o kişinin kirli dünyasındaki fantazileri, iğrençlikleri, ihtiraslı duygularını dinlemek, görmek, yorumlamak mecburiyetinde değildir. terbiye sınırlarını çizmek için illa anne veya babanın ekseni etrafında olmaya gerek yok. ona keza aynı havayı soluyorsak bizler, bu saygıyı bir birimize de göstermek mecburiyeti içindeyiz.
  3 -5 ... losers
 2. 2.
  ilginç(!) tespit. gece 12'den önce entry giren yazar, bir 5 dakika sonra gireceği diğer entry'i daha mı kalitesiz yazıyor acaba? ya da kalitesiz, kaka entry giren yazarlar sadece gece 12'den sonra mı sözlüğe alınıyor?
  kalitesiz yazar sabah 5'te de, gece 3'te de kalitesiz yazar. yok böyle bir olay.
  5 -2 ... healing potion
 3. 3.
  bazı asosyal bünyelerin aile içi seviyesini sözlüğe taşıması,
  sözlük toplumunu rahatsız etmesi, sözlüğün kalitesini düşürmesidir.
  2 ... annabell lee
 4. 4.
  sözlük var olmadan önce de, sözlük yok olduktan sonra da devam edecek bir olgunun sözlüğe yansımasıdır bu düşüş. gece saat 12'den sonra her yerde olduğu gibi sözlükte de insan profili değişir. terbiyeli, seviyeli, saygılı, kibar insan azalır.
  -4 ... mevta
 5. 5.
  sol frame dikkat edilirse genel olarak cinsellik içeren başlıkların işlendiği görülecektir.
  -2 ... silici
 6. 6.
  öğretmenler, bilim adamları, mühendisler vs sabah erken kalkacağı için gece yarısına doğru sözlüğü terk eder, meydan akşamcılara, vampirlere, evsizlere vs kalır. enrtylerin cinsinin değişmesi normaldir.
  4 ... duela dent
 7. 7.
  (bkz: hanım koş level 65 e düştüm)
  3 ... uyeolmadanlinkigoremeyenadam
 8. 8.
  azıcık alkolle de alakalı olabilir, kana karışan alkol oranı arttikça dilin, parmakların fikirlerin gevşemesi ile ortaya çıkan sonuçtur.
  1 ... theophilus
 9. 9.
  Evet durum budur sol framede gördüğünüz üzre göt, çük başlıklarından geçilmiyor!!!

  (bkz: geceleri uludağ sözlük)
  -1 ... deli coban
 10. 10.
  (bkz: bel altı çalışma saati)
  (bkz: aklı uçkuruna takılanlar ama bulamayanlar)
  (bkz: ego tatmini)
  1 ... lamassu nisyan