bugün

kaçakçılığı önleyemeyip her bir sikime gelen yasaklardan sadece biridir. devamı kesin yoldadır. yeter ulan yeter bu kadar karışmayın artık insanların yaşamına.
nöbetçi tekel bayiileri uygulaması ile kökten çözüme uğrayacak sorun.
gunduz vakti the walking dead izletcek adama canli canli ya.
(bkz: türkiye nin din devletine doğru gidişi)
avrupa ve amerikada 10 yıl önce yasaklanmış, geç kalınmış yasak.
yahu adam hala saat 21 59 da toptan alırız, stok yaparız diyor. hükümet kafası neyi saat kaçta alacak olmana yani hayat tarzına karışıyor dolaylı bile değil direk olarak. hatta daha da ötesinde nereden alman gerektiğine bile karışıyor.

yani, evinde iç, hafta sonu git büyük markete, toptan al diyor. bu da senin adına karar vermeye giriyor.

herif hala toptan alır stok yaparız diyor. stok yaptın tamam, koşa koşa eve git ve stoğu erit. zaten dışarıda içmek için yer yok. göstermek yasak.

sanırım taşşaklardan kavradık biz ne zaman istersek o zaman boşalacaksınızı hissettiriyorlar.
anladık bundan sonra öğlen saatlerine içmeye başlayacağız tepkisine maruz kalacak tasarı.
akp ye oy verenlere yazıklar olsundur, yeter artık gına geldi, bu tür haberleri okumak bile istemiyorum.
uyuşturucu maddelerin kullanımını yaygınlaştıracak yasaktır.
özgürlüğe tecavüz bu başka bir şey değil.
ve bu kadar destekçisi olması beni çok rahatsız etti açıkçası.
istediğim zamanda içkimi içemeyeceksem, istediğim yerde sigaramı tüttüremeyeceksem, istediğim sitelere bile erişemeyeceksem benim özgürlüğümün ne anlamı kaldı?
reyhan'lı katliamını gündemden silmek için bir gündem yaratma çabasıdır.
e malum şu günlerde zihinleri meşgul edecek bir maç yok.

ama henüz ne kadar oksijen kullanabileceğimiz ile ilgili bir yasak olmadığı için sevinebiliriz. üstelik bundan seneler, yıllar, yüz yıllar sonra bu dönemler tarih derslerinde türkiye gerileme ve çökme dönemi olarak okutulacaktır. ahanda kevok dedi dersiniz.
sloganımız da hazır bu olay için:

benim karaciğerim, benim kararım!
allah askına gunduz ıcmesın ınsanlar ıyıce sapıtıcaklar.
sevişmeyin ulan diye anons yapan işgüzar metro görevlisinin zihniyetiyle de yakında 22 il 06 arasında sevişmeyi de yasaklar bu güruh. yasaklar ve yasakçı zihniyet bir gün yaşamayı da yasaklayacaklar. zaten yaşanmaz bir ülkede yaşamaya çalışan köleleriz bir gün onu elimizden alacaklar.
stok yaparız içeriz lay lay looommcuların türemesine vesile olmuştur. zaten adamlar senin bu işi ayıp bir şeymiş gibi gizli saklı yapmanı istiyorlar. alkol içenleri ucube gibi gösterme metodu lan bu. hiç mi basmıo kafan ? hahaha hihihii içeriz ki bizz hihihi. toptan yasaklanınca ne diyeceksin çok merak ediyorum.

edit: evde yapar yine içeriz ki hihihi diyecekler doğru ya.
gece 10 ile sabah 6 arası toptan içki satışlarını arttıracak yasaktır.
şakaysa komik değil, gerçekse hiç hiç hiç komik değildir.
evin önünde gecenin damında sokakta ötüp duran orospu çocukları için gerekliydi.

not; oç ler sözlükte yazar olmuş alüminyum.
tekel bayiler uymayacağı için sorun değildir.
gündüz alıp stok yapamayacak mı bu millet. ne saçma bi yasak bu. amacına bile ulaşamayacak uygulama.
öğlen rakısı içer dururduk. varmış bir bildiği büyüklerimizin.
Alkol stoğunun 10 dan önce yapılmasını Rica eden uygulama.
kaçak alkol satislarini tetikleyecek hamledir. yeni içki karaborsamız hayırlı olsun.
divan edebiyatından nesim'i den bir tanım cuk diye gediğe oturacaktır:

sofular haram demişler
aşkımın şarabına
ben doldurur ben içerim
günah benim kime ne
haydar haydar günah benim kime ne

gah giderim medreseye
ders okurum hak için
gah giderim meygedeye
dem çekerim aşk için
haydar haydar dem çekerim aşk için

http://www.youtube.com/watch?v=pyDaQDVJe_4
pekte siklenmeyecek olan yasak, her türlü yolu bulunarak elde edilir.
her alanda demokratiğiz özgürlükçüyüz diyen insanların yine bir özgürlük kısıtlamaları ile mutlu oldukları yasak.
güncel Önemli Başlıklar