1. 1.
    bir saymaya başlasak, uzun uzuun * bir liste çıkar herhalde ortaya ama listenin başındaki belli.
    11 -10 ... nardaninciler
  2. 2.
    apo denen bok torbası . sözlük alayınıza lahmacun bende o gün.
    12 -2 ... sebbaha kadar mokoko
  3. 3.
    ben galiba.
    1 ... bu nick bi harika dostum
  4. 4.
    hepiniz biliyorsunuz.
    13 -2 ... madlen dede
  5. 5.
    uzuun diyerek kimi kast ettiğinizi iyi biliyoruz.
    adam olun, tutuklatmayın kendinizi.
    5 -12 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  6. 7.
    malum ve hemşerisi.
    quader mısırboku.
    dürzullah gülemeyen.
    apo iti.
    7 -3 ... nardaninciler
  7. 7.
    (bkz: nihat doğan)
    6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    aşağı yukarı 10-15 kişi var herhalde.

fakat daha enteresan bir şey var, listenin başındaki kişi işte, o kişinin ismini söylemeyeceğim fakat hepiniz kim olduğunu biliyorsunuz, hatta çoğunuzun listesinde, ismini söylemiyorum, ip ucu bile vermiyorum fakat aynı kişiden bahsettiğimize hiç şüphe yok.

bak hatta onu seven birisi gelse o bile kimden bahsettiğimizi anlayacak ve eksileyecek, işte bu enteresan bir şeydir amk.
    4 -6 ... gold tab gibson
  9. 9.
    Düşündüm de benim yok. Herkes vadesi yettiğince yaşasın belki sen dünya iyisi birisindir ama birisi de senin hakkında gizli gizli böyle düşünüyordur bilemezsin. O yüzden kimseye bu kadar kin beslemem çünkü öfke en çok sahibine zarar verir.
    ... eksidensevgilerle
  10. 10.
    tabi ki dünya üzerinde, yurdumda ölmesini dilediğim birkaç orospu çocuğu var. çoğumuzun ölmesini dilediği kişiler bunlar. öcalan var mesela. bir sabah kalktığımda geberdiğini duysam mesela, günlerce mutlu gezerim, kimse bozamaz keyfimi. onun dışında çevremde hiç kimse yok böyle. ölüm haberini alayım da güne iyi başlayayım diyebileceğim kimse yok.
    5 -2 ... yikanmak istemeyen cocuk