1. 1.
    geçmişinde sevişirken ''daha hızlı aşkım'' demiş bir kadını alıp çocuklarınızın annesi yapma durumudur. allah bu kadar geniş mideyi düşmanıma vermesin.
    3 -1 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    valla bu kızı bilmem de, ben dallama bir sözlük yazarıyla "ben sevgilime daha hızlı aşkım derdim" diyecek kadar samimi bir kızla evlenmezdim, o kesin.
    1 ... kel sarman
  3. 3.
    cinsel doyumu sadece erkeklerin yaşadığını sanan, bunu kendine öyle kabullendirmiş ergen ruhlu erkeklerin sancısıdır.

büyük konuşanın başına büyük iş gelir. umarım o karınızı sizden önce defalarca öpmüşlerdir de siz senelere sonra anlarsınız.
    4 -4 ... zengin koca bulduk yokmu dedik
  4. 4.
    Hayatinin butun pisliklerini gecmisinde yasamis kizdir.

Boyle bir kizla evlenicek erkegin basi arşa deyiyor olmali.
    2 -3 ... kisma
  5. 5.
    şimdi eğri oturup doğru konuşalım burda ki çoğu insan bunu yaşıcak.

yaşamayanlarda müstesna olucak.

başınıza gelince bekaretin ne denli önemli birşey olduğunu o zaman anlıcaksınız.
    4 -2 ... kisma
  6. 6.
    elimde olsa sözlükteki beyin zerrecikleri hasarlı tiplere, akla fikre hizmet edecek bildiğim tüm partikülleri kafataslarının içindeki o bakire soğancıkları tıka basa dolana dek bulduğum deliklerden enjekte eder ardından sigaramı yakıp topluma kazandırdığım bu emisyonik insancıklarımla gurur duyardım ama olmuyor nabıcan be kamil.
    daha ömründe kendi anatomisini çözememiş burda bekaret dersi veriyor tiplere bak lan. gireceğiniz başlığa da yoruma da amk.
    2 -1 ... tuhaftuhaf konusma
  7. 7.
    Daha hızlı demiştir taksi şöförüne.
    ... u my bitch now
  8. 8.
    "andreas du bist mein lokomotif" demiş birisiyle evlenmek kadar kötü değildir.
    1 ... zvezda
  9. 9.
    herkesin kaldıramayacağı bir durumdur.
    ... kan tutan kasap
  10. 10.
    fast and furious da oynama ihtimali vardır.
    ... prudens