1. 1.
  Neyseki boyle bir yetimiz yok. Cunku insaniz ve pismanliklar bizim icin. Degistirmek istedigimiz cok sey olabiliyor gecmise dair. Bunu bende cok dusunmustum sonra “kelebek etkisi” filmini izledim bir öneri ile. Ve dedimki gercekten hersey olmasi gerektigi gibi ilerliyor bazen,biz onu yanlis olarak goruyoruz belkide. Ama baska bir secenek belkide bizi gelecekte ipe goturmus oluyor. Bilemiyoruz. Ek bilgi ; yinede bazi seyleri degistirip sansimizi denemek isterdik. Bundan eminim.
  5 ... libraa
 2. 2.
  aksiyona gerek yok pişmanlıklarımla, hatalarımla mutluyum. yine olsa yine yaprdım. net.
  2 ... portatifbaskan
 3. 3.
  Domino taşları yığını gibidir hayat. Siz bir bölümü değiştirmek isterken, zincirleme miş'li taşlar bozulur boydan boya.

  'Geçmişi değiştiremezsin ama gelecek henüz elinin altındadır.'
  2 ... polyglotte
 4. 4.
  evet değiştirebilirsin geçmiş denilen şey 10 yıl öncesi 1000 yıl öncesi ile sınırlı değildir 1 saniye öncesi bile geçmiş bu yazıyı okurken bile geçmişe bir şeyler katınız peki bu yazı okumak yerine kitap okusaydınız ne olurdu? kitap okumuş olurdunuz şu an halen okuyorsanız geçmişinizi gereksiz bir entry ile kirletiyorsunuz 10 yıl sonra bu entry aklınıza gelecek ve “keşke o gereksiz entry yerine kitap okusaydım şunu yapsaydım şimdi daha iyi bir hayatım olabilirdi” diyeceksiniz at fava bekle...

  ne yapmak gerekli? faydalı şeyler yaparak geçmişinizi güzel anılar ile doldurmak hayatınızda gereksiz şeyleri çıkarmak ile geçmişinizi birazcık daha iyi tutabilirsiniz...

  not:2050 yılından bildiriyorum...
  2 ... hwahee
 5. 5.
  Bazı düşünürlere göre geri döndüğünüzde hiçbir şeyi değiştirmeyecek harekettir. Zira sizin yaşadığınız asıl zaman olgusu zaten yaşanmış ve işlenmiştir. Gittiğiniz vakitte değiştirdiğiniz olaylar farklı bir zaman boyutundaki sizin asıl dünyanızla hiçbir bağı bulunmayan mekanı değiştirecektir. Zira zamanda döndüğünüz yerlerde sizin o vakitte yaşayan cisminiz bir yere gitmeyecek ve yaşamaya devam edecektir.

  Biraz derin düşüncelere dalınca insana mantıklı gelen de buymuş gibi geliyor.
  5 ... asyali praetor
 6. 6.
  Kısır döngüye sokar. Örneğin sen bugün fakirsin. Geçmişe gittin, kendi kendine bir şekilde zengin edecek tiyolar verdin. Gittiğin tarihe kadar yaşadığında sen artık farklı birisin, zenginsin. E o zaman geçmişe giden fakir adam nereden çıktı gibi.
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir