1. 1.
    Ülkemizin ne yazık ki kara sorunudur. Her şey gün geçtikçe daha da pahalanması maaşın yerinde sayması ve en kötüsü de fiyatların esnaf tekeline bırakılmasıdır. Ne zamana kadar böyle devam edecek bu bilinmiyor.
    8 -2 ... kale3112
  2. 2.
    Belli bir zamanı yok çünkü Türkiyede yaşıyoruz. Sürekli böyle olmaya devam edecek.
    3 ... masklavi
  3. 3.
    Insanlar ceset gibi oldu. Yılda anca et yiyen şurekli karbonhidrat tüketen biri hiçbir sekilde saglikli olmaz. Tipi de kayar.
    ... bogaziciruyalari
  4. 4.
    Herkesin cebinde 10 bin liralık telefon var kimse yalan söylemesin.

Açım diyen yalan söyler.

Allah'a şükredin.
    1 -2 ... telefoncu ekrem ii
  5. 5.
    Para birimimiz Türk lirasının, adını sanını bile duymadığımız ülkelerin para birimlerinin dahî Beşte biri değerde olduğu günümüzde gelinen acı durum.
    2 ... pure purple violet
  6. 6.
    işin garibi bu halde evlenip bir de çocuk yapanlar var. Büyük cesaret gerçekten.
    1 ... anti sosyal
  7. 7.
    genelde iktidar partisine muhalefet eden kişilerin söylemidir.
    4 -13 ... frank lucas
  8. 8.
    Ben bekar adamim rahat rahat geciniyorum. Peki ya ailesi olan ne yapiyor diye dusundugum durumdur.

Gercekten bu devirde besleyecek cocuklari olana hayat zor. Ak parti ile sahlandik gercekten. Altin bulmuslar yine. Koseyi donduk desenize
    2 ... bedroom musician
  9. 9.
    ilerde emekli maaşlarının hiçbir önemi kalmayacak . Çerez parası olacak desek çerez pahalı.
    2 ... barfus
  10. 10.
    Bu nasıl cümle abv.

Sınavlarda anlatım bozukluğu niyetine koy şıklara sor yani öyle anlamsız bir şey. Sadece anlatım bozukluğu değil yazım yanlışı da var. (bkz: gitgide) birleşik yazılır.
    -1 ... kara erik habbesi