1. 1.
    içine dahil olmaktan büyük bir mutluluk duyduğum, geçen haftanın en sevilmeyen, en çok eksi oy alan, en sivri yazarların yazdığı entryleri listesidir.
    4 -4 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    muhemelen bu hafta (bkz: uludağ roman 4)'ü içeren entryler olacaktır. belki de güzel bi roman çıkar 10 satırlık.*
    4 ... redwinemania
  3. 3.
    listede kendi entrymi görür görmez diğer yazarların entrylerini iyileyerek* listebaşı olmaktan haz aldığım listedir. böyle ne biliyim daha bi motive ediyor adamı.
    4 -3 ... arjen robben
  4. 4.
    Bazen en iyi entryleri barındıbiliyor.
    Herkesin entrysini görünce isyan edip bi şekilde artılatmayı başardığı bölüme de dönüşebiliyor.Bu bakımdan garip.Bu listeye girmek de mükafat sayılıyor.
    3 ... italiano
  5. 2.
    allah düsmanımın basına vermesin denilesi durumdur.bütün sözlüge madara olmaktır *.
    2 ... karpuzkabugu
  6. 3.
    25.06.2006-02.07.2006 arasında stef'in kendi çapında bir rekor kırdığı istatistik bölümüdür. an itibariyle son durumu şöyledir;

1. fabrikaya yemek getiren isci/(#375113) salvatore di stefano
    2. zayif kizlardan hoslanan erkekler/(#382825) salvatore di stefano
    3. hanim yapinca kaza hizmetci yapinca ceza/(#382880) salvatore di stefano
    4. golden shower/(#378754) salvatore di stefano
    5. kahvaltida kuru fasulye yiyen insan modeli/(#379600) salvatore di stefano
    6. sisman fakir kadin/(#382251) salvatore di stefano
    7. sagli sollu ittifak/(#387612) yesilbaslikertenkele
    8. haluk ulusoy/(#389170) RoknoRinto
    9. lions/(#378917) salvatore di stefano
    10. salvatore di stefano/(#381856) salvatore di stefano
    11. kizilkayalar dan hamburger yiyen insanlar/(#382520) salvatore di stefano
    12. salvatore ye hitaben acilan basliklar/(#384745) hmm delicious
    13. her halk hak ettigi sekilde yonetilir/(#389541) yesilbaslikertenkele
    14. kirim kongo kanamali atesi/(#391695) balyancho
    15. ribery gol atinca sevinen fenerli/(#392850) scurtel
    2 ... redwinemania
  7. 4.
    stef'in beni şaşırttığı istatistik. o kadar paran var, ben olsam "kaç lira kardeşim şu geri kalan 6 tane" deyip tüm en kötü istatistiğini satın alırdım. şanım yürürdü.

sonuçta sözlüğün sahipleri öğrenci dolayısı ile kahvaltıda kuru fasülye bile yiyebilecek durumlara düşüyorlar. elbette bir fiyatı vardır.

çok şaşırttın beni stef, hizmetçilerime göstermemeye çalışarak ağlıyorum şu an. entryimde typo varsa üzüntüdendir.
    6 ... deep
  8. 5.
    salvatore di stefano'nun entrylerini kendi yazmadığı anlaşılan istatislik bölümü.kendi yazsa en kötü entrylere girer mi?,stef lan bu boru mu?
    5 ... pulp fiction
  9. 6.
    (bkz: ölünün arkasından konuşulmaz)
    (bkz: günah) *
    4 -1 ... trablus
  10. 7.
    kendime şaşırdığım bölüm olmuştur istatistiki bilgilerle ilgili. bu kadar mı dokunaklı yazdım o yazıları bilmiyorum. sıralamadaki yerlerimi stefanoya satma girişimim oldu ancak 7. sıraya istediğim parayı vermedi, 13. sırayı da aşağı bir mertebe buldu " ben aşağılık mıyım lan" diye de çıkıştı.

edit : salvatore abim, "abilerin abisi yüce insan" aradı az önce. entrylerimden biri 4. sıraya, diğeri de 9. sıraya çıkmış istediğim parayı verecekmiş yani.
    2 -2 ... brhmbl