bugün

insani yardım derneği tarafından tertiplenen yeni bir israil-türkiye krizine sebep olması muhtemel, bize bölücülük, şehit askerler, ekonominin dip yapması olarak geri dönecek gemilerdir.
pis kokular şimdiden sezilmektedir.
ama iş "yardım", "insani yardım" dolandırıcılığı adı altında tertip edilmekte ve tamamen "akepe & fethullah hoca istismarcılık a.ş" nin inisiyatifi altındadır.
http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=966320
feytullah hocayla hiçbir alakası olmayan ve bu ülkede şimdiye kadar filistin adına yapılan en kapsamlı insani yardım faliyetidir. muhtemelen dünya gündeminde büyük yankı yaratacak , her koşulda filistin ve gazzede yaşanan drama olumlu anlamda büyük yarar sağlayacaktır. akpye ve arap siyasetçilerede soğuk terler döktüreceği kesindir. düşünen faydası dokunan her kesimi tebrik etmek gerekir.
insana insanlığını hatırlatan hizmettir.
(bkz: filistinli ye yardımı politika olarak algılayan zihniyet)
insani bir olayı göremeyecek kadar basiretsiz olanların gözünden kaçan küçük ayrıntıları da taşırlar.
israil ve mısır-ki araptır kendileri- o yardımın en az yarısını filistinlilere ulaştırmayacağı için pek bir yararı olmayacaktır.
(bkz: herkes hakettiği gibi yaşıyor)

bkz: dinimiz kinimizdir)

ek: ben türklerden başka kimseyi sevmem. ama yahudilerden ne kadar nefret ediyorsam, araplardan da o kadar nefret ediyorum.
önce kendi aç karnını doyur sonra filistinlilere yardım et denilerek suya indirilecek gemilerdir. gemilerin inşaatlarına tuzla tersanesinde başlanmıştır. filistin dönüşünde gemicik olarak satılacaklardır.
önce kendi aç karnını doyur diyenlerin haiti'ye yardımda neden sus pus olduğunu merak ettiren olaydır. Doğru haiti'ye batı destek çıkmıştı bizde o yüzden çıkmak zorundaydık değil mi?

Batı makatı yalamaya devam.
israil en küçük felakete türkiyeye yardım elin uzatırken nedense türkler müslümandan başkasına yardım etmiyor. ee %99u müslüman bir ülke için garantili bir seçim yatırııdır
(bkz: israil in müslüman ülkelerce taciz edilmesi)
filistin için şimdiye kadar yapılmış en büyük organizasyondur. israil gözaltına almaya hazırlanmaktadır.
neden recep bey bunlar gazzedekilerin kaderinde var demiyor diye sorası geliyor insanın.
(bkz: doğu türkistan da deniz vardı da biz mi gitmedik)
doğu türkisan'a tek yardım götüren, dahası istanbul'da doğu türkistan sempozyumu düzenleyen ihh'yı blmeyen gerizekalıların çemkirdiği gemiler. eh amaç hayvanlık olunca mesele yok.
o gemilerle şov yapacağına o masraflarıda ekleyip kızılayla filistine gönderebilceken siyasi şov yapma amaçlı zıkımın köküdür.
(bkz: yok ebenizin örekesi)

bir bölge var, dünyanın en büyük tecriti uygulanıyor. dünyanın en vahşi ordusuna sahip hiç bir kanunu tanımayan ve buradaki herkesin ila nihayet nefret ettiği abd tarafından destek gördüğü için şımaran israil buraya zulüm yapıyor. bir kaç deli de biz bu zülme karşıyız diyerek organizasyon yapıyor. yapan kim ihh, dünyanın bütün mazlum coğrafyalarında olan deliler topluluğu.

bazı mastürbatör dallamalar da çemkiriyor. yok oraya yapmıyormuş, malmısınız olum siz. ihh sitesine bakın, doğu türkistan ve birazdan söyleyeceğiniz darfur'a kim yardım götürüyor bakın. ha sizin süper bir fikriniz var ve bunu ihh yapmadı mı. o zaman birlikte gidelim ihh merkezine anlatın. destek vermezlerse hep beraber karşı çıkalım. iş yapmıyorsunuz bari yapana çemkirmeyin.
bir yer ki çocuklar ölüyor.. her yer tellerle örülmüş kapılarında israil askerleri.keyfine göre hareket eden elinde ağır silahlar.. baba çocuklarına alamıyor yiyecek.insanlar gidemiyor bir yere. bir taraftan da gözünü zevk ve hırs bürümüş, çok yemek yemekten göbeği yağ bağlamış insanlar var .. filistinli bir çocuk tanımadılar onlar.. dondurma alındığında birini de kardeşime götüreceğim diye ağlayan, dondurmanın erir birşey olduğunu bilmeyen bir filiistinli çocuk tanımadı hayatı tuvalet mutfak arası geçen taş kalpliler.. sonra bir çok duyarlı insan biliyor, farkediyor sessiz ağlayan filistini ve zulme şahit oluyor.. uykuları kaçıyor.. birşeyler yapmalı ve diyor ve yapılıyor.. türkiyeden yunanistandan ingiltereden irlandadan gemiler hazırlanıyor.. park nedir bilmeyen çocuğa park, yaralıya hastane olmak için dolduruluyor gemi. vira bismillah deyip çıkılıyor yola.. insanlık için gidiyor onlar. gazaları mübarek yolları açık olsun.
lüzumsuz ve gereksiz yardımdır. o ihanetlerine rağmen hala arap sevdalılarını görmek üzücü.
teröristlere, kafa kesicilere yapılan yardımdır. hiç gereği yoktur. zaten birçoğu ulaşamaz, iyi de olur. arap efendiler pkk'yı besliyorlardı hadi bir de israil'e yapsınlar da aynı hareketi de görelim.
rahatlıkla"ordaki terorist hamas yönetimine madem çok yardım etmek istiyorlar. buna razılar ne uğraşıyorsunuz baba çıkarın imralıdan apoyu verin diyarbakırı yönetsin." denilebilir
her ne kadar insani bir yardım olsa da, burada asıl amaçlanan beklenti, israil'in filistinlilere karşı acımasızlığı konusuna dünya kamuoyunun duyarlığını artırmaktır.

eğer israil gemileri engellerse (büyük ihtimal), bu eylem amacına daha kolay ulaşacaktır.
(bkz: oylar düştükçe filistin aşkı kabaran islami medya)
Yardim degil zarardir...

O gidden mallar ne olacak zannediyorsunuz? Giden insaat malzemeleriyle tunel yapacaklar. Giden yiyecekten roket yakiti ve patlayici yapacaklar. butun mallara, filistin halkinin en buyuk dusmani Hamas konacak. Sonra tekrar kasinacaklar, Israel tekrar kasiyacak. Hamas da canli kalkan olarak halki kullanacak, sonuc yine yuzleri bulan sivil zaiyati, peki neden?

Bu gemiler Hamas'in eline materyal verdigi icin...
şarta bağlı tahliye edileceklerdir.
--spoiler--
kudüs - israil gazetesi haaretz, i̇nsani yardım vakfı i̇hh organizasyonu ile filistin'e yardım taşıyan filonun gazze'ye girişine izin verilmesi için, hamas'ın elinde esir bulunan asker gilad şalit'in babasından bir teklif yağıldığını yazdı.

habere göre, 3 yılı aşkın bir süredir hamas'ın elinde esir tutulan israil askeri gilad şalit'in babası noam şalit, ihh filosunun oğluna bir mektup ve bir paket götümesi karşılığında, israil hükümeti ile filonun gazze'ye girebilmesi konusunda müzakere edebileceğini söyledi.

ancak habere göre, ihh yetkilileri bu teklifi kabul
--spoiler--
http://www.ntvmsnbc.com/id/25099830#storycontinued
israil dünyanın en barışçı devletidir.

değil dimi? bunu zaten herkes biliyor.
bu gemilere neden karşı çıkılıyor o zaman, neden bazılarımız görmek istemiyor bu gemileri. israil i kızdırmayın diyorlar. israil in eli kanlı katil olduğunu neden görmek istemiyorlar. bırakın filistinlilerin arap olmasını, insan olmalarıdamı zorlarına gidiyor. israil din adına kurulmuş bir ülkedir. adamlar kurdukları düzeni sürdürmek için bırakın filistinlileri tüm insanlığı ortadan kaldırmak için ellerinden geleni yaparlar. çünkü inançları budur. filistinlilerle barış içinde yaşayamadılar. onları ortadan kaldırmak için arkalarına tüm batıyı aldılar. bizim inancımıza görede (müslümanların) o topraklar kutsaldır. israil eline geçirdiği kutsal toprakları korumak istiyor. ama filistinliler (müslümanlar) da kutsal topraklarını korumak istiyorlar. olayın merkezi burasıdır. bu müslümanlarla diğerlerinin savaşıdır.
tanım: özgürlük gemileridir.
+ hacı gemiciklemi götürüyorlar yardımları?
resimleriyle avunduğum kafile.
güncel Önemli Başlıklar