1. 1.
  Binlerce ton ilaç, tıbbi malzeme ve inşaat malzemesinin 8 gemiyle büyük sıkıntı çeken Gazze'ye doğru yola çıkmasıdır.

  http://www.cnnturk.com/20....gemi/572005.0/index.html
  3 ... rosava
 2. 2.
  iyidir hoştur da keşke şu filistinlierde biraz akıllansalar da birlik olup direnseler israil e karşı.
  2 -1 ... tubauterina
 3. 3.
  israil ile türkiye arasında diplomatik krize yol açması muhtemel gemidir.
  2 ... merzifon prensi
 4. 4.
  israil gemilerin gazze'ye girişine izin vermeyeceğini söylemiştir.
  ... rosava
 5. 5.
  (bkz: yolunuz açık olsun)
  1 -1 ... mendoza
 6. 6.
  (bkz: oylar düştükçe filistin aşkı kabaran islami medya)
  1 -3 ... billiejean
 7. 7.
  israil ve yardakçısı güney kıbrıs'ın engellemeye çalışacağı belirtilen gemilerdir. inşallah bir problem çıkmaz. çıkarsa dünya savaşına sebep olurlar.
  2 -2 ... silverring
 8. 8.
  insanlık görevimizdir. bunu gereksiz bir davranış ve şov olarak gören ,gönülden israil e bağlı israil in yavşaklığını kendine misyon edinenler, rahatsız olsa da, o çok zengin arap ülkeleri filistin i yok saydığı için bizlerde yok sayalım gibi vicdansızca yaklaşacak kadar şuurlarını kaybetselerde biz üzerimize düşeni yapmaya, elimizden gelen yardımı etmeye devam edeceğiz.eminim aynı zihniyet komşusu açken de nasıl olsa benden daha zenginler var onlar düşünsün de diyordur. ama biz diyemiyoruz çünkü bizim peygamberimiz bize öyle buyurmadı.
  komşusu açken tok yatan bizden değildir diye buyurdu.
  3 -3 ... aagresifbayan
 9. 9.
  israile ağza alınacak her türlü küfürü sözlükte özgürce sarfedebilen elinden gelse ( ki bok gelir götlerinde don yok kafa yok bit kadar ülkeyle koca kıta baş edemiyorsunuz dayağı yiyip oturuyorsunuz) israili kökten yok edebilecek meşrebi ve ahlakı basın organlarından ve insanı zümrelerinden belli olan insanların şaklabalığıdır.
  1 -2 ... billiejean
 10. 10.
  filistin'i komşumuz sananları gösteren olay. ilkokul 5. sınıf sosyal bilgiler dersinden öğrendiğimiz gibi flistin bir orta doğu bölgesidir.

  asıl komşu karabağ'da vagonlarda yatan azerilerdir. zamanında bebeklerinin başı kesilip futbol oynanan azeri ırkdaşlarımızdır. ama onların tek suçu alevi olmaları.

  içimizdeki arap sevdalıları ancak ego tatmin ediyor. zira karşılarında ki israil. temiz halleder. sizin gibileri arap çöllerinde de görelim. ölmek için güzel yerlerdir oralar hani sıcak falan.

  hamas'a yardım pkk'ya yardımdır.
  2 -2 ... gaspirali