bugün

Binlerce ton ilaç, tıbbi malzeme ve inşaat malzemesinin 8 gemiyle büyük sıkıntı çeken Gazze'ye doğru yola çıkmasıdır.

http://www.cnnturk.com/20....gemi/572005.0/index.html
iyidir hoştur da keşke şu filistinlierde biraz akıllansalar da birlik olup direnseler israil e karşı.
israil ile türkiye arasında diplomatik krize yol açması muhtemel gemidir.
israil gemilerin gazze'ye girişine izin vermeyeceğini söylemiştir.
(bkz: yolunuz açık olsun)
(bkz: oylar düştükçe filistin aşkı kabaran islami medya)
israil ve yardakçısı güney kıbrıs'ın engellemeye çalışacağı belirtilen gemilerdir. inşallah bir problem çıkmaz. çıkarsa dünya savaşına sebep olurlar.
insanlık görevimizdir. bunu gereksiz bir davranış ve şov olarak gören ,gönülden israil e bağlı israil in yavşaklığını kendine misyon edinenler, rahatsız olsa da, o çok zengin arap ülkeleri filistin i yok saydığı için bizlerde yok sayalım gibi vicdansızca yaklaşacak kadar şuurlarını kaybetselerde biz üzerimize düşeni yapmaya, elimizden gelen yardımı etmeye devam edeceğiz.eminim aynı zihniyet komşusu açken de nasıl olsa benden daha zenginler var onlar düşünsün de diyordur. ama biz diyemiyoruz çünkü bizim peygamberimiz bize öyle buyurmadı.
komşusu açken tok yatan bizden değildir diye buyurdu.
israile ağza alınacak her türlü küfürü sözlükte özgürce sarfedebilen elinden gelse ( ki bok gelir götlerinde don yok kafa yok bit kadar ülkeyle koca kıta baş edemiyorsunuz dayağı yiyip oturuyorsunuz) israili kökten yok edebilecek meşrebi ve ahlakı basın organlarından ve insanı zümrelerinden belli olan insanların şaklabalığıdır.
filistin'i komşumuz sananları gösteren olay. ilkokul 5. sınıf sosyal bilgiler dersinden öğrendiğimiz gibi flistin bir orta doğu bölgesidir.

asıl komşu karabağ'da vagonlarda yatan azerilerdir. zamanında bebeklerinin başı kesilip futbol oynanan azeri ırkdaşlarımızdır. ama onların tek suçu alevi olmaları.

içimizdeki arap sevdalıları ancak ego tatmin ediyor. zira karşılarında ki israil. temiz halleder. sizin gibileri arap çöllerinde de görelim. ölmek için güzel yerlerdir oralar hani sıcak falan.

hamas'a yardım pkk'ya yardımdır.
insanları ırklarına göre kategorize eden faşist bünyelerin ısrarla anlamak istemediği yardımdır. burada bir insani yardımdan bahsediyoruz. yüzlerce yıl evvel dedelerinin yaptığı bir hatayı torunlarına ödetmek için israil e yavşamak , nasıl bir haysiyettir nasıl bir yaklaşımdır anlamak imkansızdır.bir parça vicdan taşıyan insanın , katledilen bebekleri , çocukları,ellerinde sapanla israil eşkıyalarına karşı mücadele verme gayretindeki gençleri görüpte hala oh iyi olsun demesi mümkün değildir.ha vicdanım yok dersin amenna.
rant kafilesi. hala arabesk yapanlara "gitte koca güney doğudaki kürtlere ağla taş atan çocuğa 20 yıl veriyorlar yardım yapma diyenmi var israil bu gemilerdelilerin 2 katı yardım yapıyor her hafta şovmu yapıyor amaç burda yardım değil islami sermeyeye rant bu açıktır" diyesi geliyor insanın.
kendini insani duygularından arındırmış, sürekli israil propagandası yapan siyonist köpeklerinin bu yardıma karşı çıkmalarını anlarım da, sen ey türk evladı bu ülkedeki fakirliği bahane ederek filistine giden yardıma nasıl karşı durursun?
elbetteki kin tutacağız bu adamlara. atalarımızın, pkk ile mücadele de gazi olan şehit olan askerlerimizin kinini tutacağız. asala'nın öldürdüğü değerli aydınlarımızın kinini tutacağız.

azerilere susarsınız, uygurlara susarsınız ilkel terörist araplara gelince araptan çok arapçı olursunuz.

pkk lı veletler de türk askerine sapan çekiyor. onlara mı acıyacağız.
israil adam öldürür. en az araplar kadar onları da sevmem. ama onlar kurşunla adam öldürür, asker gibi, bazıları gibi kafa keserek değil!

israil bilindiği gibi orta doğu'da küçük bir ülke. bazılarına göre sik kadar nüfusu olan ülke. heh komşumuz falan değil yani. hadi gidin o sik kadar ülke bekliyor sizi orada.
güneydoğuda taş atan çocuğu alıpta evinde besle demek istediğim yazarların karşı olduğu yardımdır.taş atan çocukları yönlendiren leş kargalarını değilde onları ıslah etmek topluma yeniden kazandırmak isteyen devleti suçlu gösterme gayretinden olmanız tamda faşist zihniyetinizle örtüşüyor.bütün derdinizin kürt çocukları olduğuna kesin kanaat getirdim şimdi. o kadar içten ve samimi iseniz buyrun bir kafile toplayın güneydoğuya yardım götürün ,oradaki kürt çocuklarını ziyaret edin iletişim kurun.önünüzde engel mi var? samimiyetten o kadar uzaksınız ki sadece israil e yavşamak için klavye başında bile için her türlü kıvırmaya çalışırsınız zira yapabileceğinizin en iyisi budur.
güncel Önemli Başlıklar