bugün

Allah belanızı versin lan! Yeter ulan! Üstümü başımı yırtarak sokaklarda koşmak istiyorum artık! Bir gün lan, sadece bir gün şu ülkede huzurlu bir gün geçirelim!

Müge anlı ile tatlı sert programında aranan 3 yaşındaki Lina nazlı adlı kız çocuğu bir iş yerinin derin dondurucusunda bulunmuş. Çocuğun cesedi aylardır orada saklanıyormuş.

Kaynak:

https://twitter.com/atvme...YzFp12tIIeVPRpug&s=19
Amını ırzını siktiğimin cani primatları! Biri gider annesinin kafasını kesip balkondan atar, öbürü bebek öldürüp buzlukta saklar.

Kıyamet kopsun artık yeter!
bu ülke nasıl böyle oldu arkadaş yaa.
Yeter lan! Yeteeeerrr! Kendi ülkemden, kendi insanımdan nefret eder haldeyim artık! Zerre kadar vicdanınız yok mu lan sizin? Utanıyorum artık yemin ederim.

3 yaşındaki çocuğu döverek öldürüp derin dondurucuda aylarca saklamak nedir lan? Allah kahretsin sizi!
Müge Anlı işliyordu bu konuyu. Bebeklerden biri sağ bulunmuştu ama maalesef diğer bebeği öldürmüşler.

Bebek ve öldürmek kelimelerini yan yana getirmek bile korkunç. 3 yaşında lan daha! Artık dayanamıyorum AMK. idam gelsin!
Eee ben size her zaman diyorum iyi insanlarla olun
Yoksa bu benim milletimden bu benim köylüm diye insan kayırmayın.

iyi insanları kayırın kollayın.
Adaletin uygulanmadığı ülkeler de, asayiş ve can güvenliği sorunu hızla artar. Polise dönüyoruz, ben canımı riske atarak yakalıyorum, savcı serbest bırakıyor diyor. Savcıya dönüyorsun yasalar, ab uyum vs diyor.
Allah belanızı versin.
Ulan ben de başlığı görünce çocuk sıcaktan bunaldı da Serinlemek için buzdolabına girdi falan zannettim.

Geberin ölün şerefsizler...
daha geçen gün beylikdüzünde "ağaçtan düşerek öldü" dedikleri bebeğe öz dedelerinin tecavüz ettiği ortaya çıkmıştı. allah hepsini kahretsin. cehennem varsa bunlar için var işte.
Belki kıyamet çoktan kopmaya başlamıştır.
Bu çocuğun başına bir şey gelmiş olduğunu tahmin edebiliyordum maalesef. Anneye zorla senet imzalatıp ona zorla fuhuş yaptırıyorlar, Sonra çocuklarını günde bir saat görmesine izin veriyorlar, Sonra bir zaman sonra çocuklar ortadan kaybediliyor. Anne bu manyak nişanlı çiftin bilmediği bir fake Facebook hesabı açıp eski kocasına ulaşıyor ve aylardır çocuklarını göremediğini, alıkonduğunu anlatıyor. Bir korku filmine çok benziyor konu. Küçük olan çocuk bir bakıcının evinde bulundu maalesef 3 yaşındaki lina nazlı hayatını kaybetmiş. Çocuğa ne oldu? Aklıma öyle korkunç şeyler geliyor ki! Umarım en ağır cezayı alırlar. Keşke idam olsaydı da bir an evvel cehennemin dibine gönderebilseydik böyle iğrenç yaratıkları.
Şu haberleri gördükçe sinirden duvarlara kafa atasım geliyor. 3 yaşında çocuğu darp et öldür bir de derin dondurucuda sakla. Lan siz nasıl insanlarsınız ya? Hiç mi vicdan, yürek yok sizde? Hadi kuldan korkmuyor utanmıyorsunuz, gittiğiniz yerde allah da mı yok ondan da mı korkmuyorsunuz?
yok be oğlum şeriat hep gericilik, modern ve çağdaş ülkeler gibi salmamız lazım bunları (!)
insan-lar hayvanlaştıkça benzeri haberler çoğalacak ve bir süe sonra sıradan gelecek. nice olmazlar oldu ve olmaya da devam ediyor...
Lgbt'yi protesto eden sözde müslümanciklarin görmezden geldiği Kendi ahlaksızlıklarının sonucu.

Kadın boşanmış, çocuklarını eski eşine göstermeyip gitmiş başka birinden de çocuk peydahlamiş. Yetmemiş. Masum çocuğu öldürüp plan yapmışlar.

Aynen bir tek lgbt ahlaksız. Sizin bu yaptığınız nedir ?.

Yozlaşmış aile kavramının mide bulandıran ve canilikle dolu seviyesizlikleri...
ülkenin halini görünce yunan şimdi kazansın denir.
işte aile kurumunun önemi buradan kaynaklanıyor.

aile güçlü olursa ne bir kadın ne bir anne ne bir çocuk mağdur olmaz.

hiç bir baba çocuğuna çikolata alamaz hale gelmez.
''yunan kazansın'' hangi şartta söylendiğine ve kimin söylediğine bakmaksızın, bunu söyleyene ve savunana ağır konuştuğum bilinsin.