1. 1.
  Gaziantepin en meşhur okuldur.Genelde hangi okulda okuyorsun diye sorulduğu zaman merkez!! diye cevap verilir.içindeki hali sahası,lokantası,basket sahaları ve ormanıyla belkide birçok üniversiteden daha geniş bir alana sahiptir.Hocaları sonderce kafa insanlardır.Bütün okullarda olduğu gibi burdada okulla özdeşleşmiş bazı hocalar vardır.
  (bkz: yaşar buldukoğlu)
  (bkz: bahri mısırlı)
  ---------------------
  web sitesi aşağıdaki gibidir
  http://www.gal.k12.tr/
  4 -1 ... berbay
 2. 2.
  Gaziantep'in en iyi okullarından bir tanesi. Herkes için uygun ortam vardır. Çok sosyal biriyseniz okulun size sunduğu ortamdan faydalanıp her türlü faaliyete katılabilir, çok sağlam bir çevre ile lise yıllarınızı mükemmel bir şekilde geçirebilirsiniz. Ultra inekseniz okulun kaliteli hocaları size yardımcı olacak, kopya mekanizmasında kilit rol oynayacağınız için her kesimden öğrenci tarafından el üstünde tutulacaksınız. GAL de herkes için bir şeyler vardır. 7 sene GAL de okumuş bir kişi olarak, bir parçamın GAL de kaldığını her zaman söyleyebilirim.
  2 ... cettox
 3. 3.
  (bkz: galist)
  1 ... romendal
 4. 4.
  üç kuzenimin mezun olduktan sonra, güzel bölümler kazanmasını sağlamış, almaya niyetli olanlara çok kaliteli bir şekilde eğitim veren, birçok kişiye göre gaziantepin en iyisi olan anadolu lisesi..
  2 ... savaskaradag
 5. 5.
  bu okuldaki öğrenci velileri okula büyük yardım yapmaktadır. hatta okulun su faturasını ödeyen veliler de görülmüştür.
  1 ... at yapragi
 6. 6.
  gaziantepte özel okul furyasının başlamasıyla popülerliğini ve kalitesini yitiren mezun olduğum okul.
  1 ... alatirik
 7. 7.
  küçük üniversite denebilir. ordu gibi öğrenci almaktadır, bizim zamanımızda 200 kişi alırlarken bu sayının yıl itibariyle 300 küsür olduğunu duydum. iki binadan oluşmaktadır; ayrıca içinde kır lokantası, çam ormanı, bir de ağaçlı mağaçlı romantik uzun bir yolu vardır. biraz kurnaz davranırsanız okul kıyafeti giymeden bütün günü tamamlayabilirdiniz. ayrıca, ilk derse girip, ikinci derse girmeyip, tekrar üçüncü derse girdiğinizde başınıza bir iş gelmeyen okuldu.

  şimdi ormana giden yolu tellerle kapatmışlar falan, acayip bir disiplin çabası varmış. ama nafile tabii ki. merkezliyi hiçbir kudretin zaptedebileceğini düşünmüyorum.
  2 ... feeling good
 8. 8.
  benimde şuan öğrencisi bulunduğum son hafta itibariyle okul kıyafeti giymeyenin okula alınmayacağını ve telefonun yasak olduğunun tüm velilere mesaj yoluyla bildirıldiği şubattan mayısa kadar aiesecti değişimdi falan envayi çeşit yabancı gorebileceginiz, buyuk guzel sosyal ama sınavları artık ineğinden master tembeline kadar nedense zor geldiği, 2013te 400e yakın ogrenci alan hayatımda radikal değişikliklere yol açan okuldur. edit:buarada kimse ne telefon nede kıyafet yasağını takmıyor merkeze sökmez.
  3 ... thehardrocker